۱۸۴۳ مناقصه – شرکت خدمات ارتباطی رایتل- خرید دو عدد سوئیچ

مناقصه شماره ۱۲۰/R/95 خرید دو عدد سوئیچ Cisco 6506-E    شرکت خدمات ارتباطی رایتل در نظر دارد نسبت به تامین، نصب و راه‌اندازی دو دستگاه سوئیچCisco 6506-E به مطابق با شرایط و استانداردهای مورد نظر به شرح مندرج در اسناد مناقصه، از طریق مناقصه عمومی دو مرحله‌ای و به صورت ریالی اقدام نماید. به این […]

مناقصه شماره ۱۲۰/R/95

خرید دو عدد سوئیچ Cisco 6506-E   

شرکت خدمات ارتباطی رایتل در نظر دارد نسبت به تامین، نصب و راه‌اندازی دو دستگاه سوئیچCisco 6506-E به مطابق با شرایط و استانداردهای مورد نظر به شرح مندرج در اسناد مناقصه، از طریق مناقصه عمومی دو مرحله‌ای و به صورت ریالی اقدام نماید.

به این منظور از اشخاص حقوقی، که دارای موضوع اساسنامه و فعالیت مرتبط در زمینه مذکور بوده و تمایل به شرکت در این مناقصه را دارند، دعوت می‌شود؛ از تاریخ انتشار آگهی لغایت مورخ ۹۵٫۰۲٫۰۱، همه روزه در ساعات اداری (به جز روزهای پنجشنبه و جمعه)، با معرفی نماینده به همراه معرفی‌نامه رسمی(شامل نام نماینده، ‌تلفن مسئول مربوطه و ایمیل جهت مکاتبات)، جهت خرید اسناد مناقصه مراجعه نمایند.

متقاضیان محترم می‌بایست مبلغ ۱٫۵۰۰٫۰۰۰یال(یک میلیون و پانصد هزار ریال) را جهت خرید اسناد به حساب شماره ۸۹/۱۸۵۷۶۹۴۹ نزد بانک ملت شعبه دفتر شماره یک بانکداری شرکتی کد ۶۵۸۶۲ (قابل واریز در کلیه شعب) به نام شرکت خدمات ارتباطی رایتل، واریز نموده و اصل فیش واریزی را در زمان خرید اسناد مناقصه ارایه نمایند.

شروط الزامی:

ارایه قراردادهای معتبر انجام شده به همراه گواهی FAC (گواهی قبول نهایی) یا PAC (گواهی قبولی مقدماتی) یا مستندات معتبر تامین کالا با تایید رسمی کارفرما، برای تامین حداقل دو دستگاه سوئیچ Cisco سری ۶۰۰۰ و بالاتر، در هنگام تحویل پیشنهاد الزامی می‌باشد.

دارا بودن حداقل رتبه پنج شورای عالی انفورماتیک (در یکی از حوزه‌های شبکه داده‌های مخابراتی و رایانه) الزامی می‌باشد.

ارایه مستندات معتبر در خصوص تجربه آموزش (اعم از قرارداد یا تایید رسمی کارفرما) در حداقل یکی از موارد DCUFI,DCUC,DCICT,DCICN مطابق با سر فصل‌های استاندارد موجود در سایت رسمی شرکت Cisco در هنگام تحویل پیشنهاد الزامی می‌باشد.

ارایه حداقل یک مورد مستندات معتبر (اعم از قرارداد یا تاییدیه رسمی کارفرما) مبنی بر تجربه نصب و راه‌اندازی سوئیچ Cisco سری ۶۰۰۰ و بالاتر، در هنگام تحویل پیشنهاد الزامی می‌باشد.

ارایه قرارداد رسمی پروژه‌ای یا پاره وقت (با حداقل یکسال اعتبار) با دو نفر متخصص دارای مدرک CCNP یا بالاتر (قابل احراز در سایت شرکت Cisco ) در هنگام تحویل پیشنهاد الزامی می‌باشد.

محل فروش اسناد: تهران خیابان ولی عصر (عج)، بعد از تقاطع نیایش، خیابان ارمغان غربی، تقاطع خیابان مهرداد، پلاک ۸، طبقه ۴،‌ کمیسیون معاملات.

مبلغ تضمین:‌ ۴۸۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال (چهار صد و هشتاد میلیون ریال)

توجه: داوطلبان می‌بایست، پیش از مراجعه جهت خرید اسناد مناقصه با تلفن ۲۷۶۵۴۶۰۹ هماهنگی‌های لازم را انجام دهند. همچنین سایر اطلاعات تکمیلی در اسناد مناقصه درج شده است.

 

متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۲۷۶۵۴۶۲۷ تماس گرفته یا با tenders@rightel.ir مکاتبه نموده یا به نشانی http://tender.rightel.ir مراجعه نمایند.