دفترچه‌ بیمه افرادی که بیش از یک دفترچه دارند، ابطال می‌شود

  نمایندگان مردم در خانه ملت به وزارت تعاون اجازه دادند دفترچه‌های بیمه پایه درمانی مازاد افراد دارنده بیش از یک دفترچه بیمه پایه درمانی را که تا پایان شهریورماه نسبت به تعیین تکلیف و انتخاب یک دفترچه اقدام نکرده‌اند، ابطال کند. به گزارش خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی صبح دیروز (‌شنبه، ۲۸ فروردین) […]

 

نمایندگان مردم در خانه ملت به وزارت تعاون اجازه دادند دفترچه‌های بیمه پایه درمانی مازاد افراد دارنده بیش از یک دفترچه بیمه پایه درمانی را که تا پایان شهریورماه نسبت به تعیین تکلیف و انتخاب یک دفترچه اقدام نکرده‌اند، ابطال کند.

به گزارش خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی صبح دیروز (‌شنبه، ۲۸ فروردین) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش هزینه‌ای جزییات لایحه بودجه ۹۵ کل کشور با ماده الحاقی ۶ آن با ۱۰۷ رأی موافق، ۱۶ رأی مخالف و ۳ رأی ممتنع از مجموع ۱۹۴ نماینده حاضر در صحن موافقت کردند.

براساس این گزارش در ماده الحاقی ۶ لایحه بودجه سال ۹۵ آمده است: به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اجازه داده می‌شود دفترچه‌های بیمه پایه درمانی مازاد افراد دارنده بیش از یک دفترچه بیمه پایه درمانی را که تا پایان شهریورماه نسبت به تعیین تکلیف و انتخاب یک دفترچه اقدام نکرده‌اند، ابطال کند.

 

پورابراهیمی داورانی، سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه در خصوص ماده لایحه الحاقی مذکور گفت: براساس این ماده الحاقی وضعیت همپوشانی دفترچه‌های بیمه مشخص می‌شود و زمینه برای ارتقاء تصمیم‌گیری در این حوزه فراهم می‌شود.