بنیانگذار eBay هم به پیکار ترامپ می‌رود!

  پیر امیدیار بنیانگذار سایت تجارت الکترونیک eBay هم به جمع مخالفان دونالد ترامپ نامزد جنجالی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پیوست و ۱۰۰ هزار دلار بودجه به مقابله با وی اختصاص داد. به گزارش فارس به نقل از یواس‌ای تودی، گروهی از مخالفان پرنفوذ ترامپ گروهی موسوم به PAC را برای متوقف کردن ترامپ میلیاردر […]

 

پیر امیدیار بنیانگذار سایت تجارت الکترونیک eBay هم به جمع مخالفان دونالد ترامپ نامزد جنجالی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پیوست و ۱۰۰ هزار دلار بودجه به مقابله با وی اختصاص داد.

به گزارش فارس به نقل از یواس‌ای تودی، گروهی از مخالفان پرنفوذ ترامپ گروهی موسوم به PAC را برای متوقف کردن ترامپ میلیاردر و جلوگیری از ریاست جمهوری وی تشکیل داده‌اند.

ترامپ برای تبدیل شدن به نامزد جمهوری خواهان به رأی موافق ۱۲۳۷ نماینده این حزب در ایالات مختلف نیاز دارد و با توجه به پیشتازی وی دستیابی به چنین موفقیتی بعید نیست. امیدیار در سال‌های گذشته معمولاً حامی نامزدهای دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بوده ولی این اولین بار است که چنین مبلغ کلانی را بر علیه یک نامزد جمهوری خواه هزینه می‌کند.

 

خود امیدیار با ارسال پیامی در توییتر این خبر را تأیید کرده و نوشت: من فکر می‌کنم گرایش به ترامپ خطرناک است. لذا من شخصا از مخالفان وی حمایت می‌کنم. امیدیار ۴۸ ساله در فهرست میلیاردرهای جهان در رتبه ۱۶۳ قرار دارد و ثروت خالص وی بالغ بر ۷٫۸ میلیارد دلار تخمین زده می‌شود.