مشکلی جهت ارایه ضمانت‌نامه شرکت در معاملات وجود ندارد

    مسعود طاهری- مدیرعامل مؤسسه اعتباری کوثر در حاشیه مراسم تقدیر از مدیران نمونه این مؤسسه گفت: مشکلی جهت ارایه ضمانت‌نامه شرکت در معاملات وجود ندارد. به گزارش خبرنگار مناقصه‌مزایده، عیسی رضایی در پاسخ به سؤال خبرنگار ما مبنی بر این که آیا مشکلی برای صدور ضمانت‌نامه شرکت در معاملات برای شرکت‌ها و پیمانکاران […]

 

 

مسعود طاهری- مدیرعامل مؤسسه اعتباری کوثر در حاشیه مراسم تقدیر از مدیران نمونه این مؤسسه گفت: مشکلی جهت ارایه ضمانت‌نامه شرکت در معاملات وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار مناقصه‌مزایده، عیسی رضایی در پاسخ به سؤال خبرنگار ما مبنی بر این که آیا مشکلی برای صدور ضمانت‌نامه شرکت در معاملات برای شرکت‌ها و پیمانکاران وجود دارد که بانک‌ها فرم ضمانت‌نامه را ارایه نمی‌کنند، گفت: از زمان تأسیس این مؤسسه تا به حال این ضمانت‌نامه‌ها صادر شده و مشکلی از این بابت وجود ندارد و این مؤسسه همچنان این ضمانت‌نامه‌ها را صادر می‌کند.

مدیرعامل مؤسسه اعتباری کوثر در ادامه با اشاره به رشد روز‌افزون این مؤسسه از بدو تأسیس گفت: این مؤسسه تنها در دو و نیم سال توانست مجوز رسمی خود را از بانک مرکزی ایران دریافت کند که این در کشور بی‌سابقه است.

وی افزود: همچنین این مؤسسه در سال اول توانست جزو ۱۰۰ شرکت برتر کشور شود و امسال نیز توانست در لیست ۱۰شرکت برتر ایران قرار گیرد. همچنین عملکرد مثبت و نقشه‌راه مناسب، منجر به آن شد تا مؤسسه اعتباری کوثر جایگاه دوم شرکت‌های پیشرو از نظر رشد فروش را به خود اختصاص دهد.

رضایی در ادامه با اشاره به کمک‌ها و حمایت‌های این مؤسسه از حمل و نقل ریلی افزود: با توجه به این‌که مسافرت‌های هوایی با حوادث همراه است و مسافرت‌های خودرویی نیز با تلفات گسترده جانی و مالی روبه‌رو است، این مؤسسه تصمیم گرفت تا در این زمینه به کمک دولت بیاید و در این زمینه با وزارت راه و شهرسازی همکاری کند.

رضایی با اشاره به حرکت صعودی و رشد مؤسسه اعتباری کوثر خاطر‌نشان کرد: برای ایجاد سود و ارتقای خدمتگذاری به مردم، در صدد شناسایی طرح‌های اقتصادی توجیه‌دار که در راستای تقویت کشور و دولت باشد، هستیم.

وی به افتتاح صندوق سرمایه‌گذاری آرمان آتی اشاره کرد و افزود: هدف از تشکیل این صندوق، جمع‌آوری سرمایه از سرمایه‌گذاران و تشکیل سبدی از دارایی‌های با درآمد ثابت و ارایه نرخ سود مؤثر و بالاتر نسبت به سرمایه‌گذاری‌های مشابه می‌باشد.

وی تأکید کرد: صندوق آرمان آتی کوثر با سرمایه‌گذاری مجدد روزانه سود در صندوق، نرخ سود مؤثر جذابی را برای سرمایه‌گذاران فراهم می‏آورد و هر سرمایه‌گذار می‌تواند در هر زمان با فروش واحدهای سرمایه‌گذاری اصل و سود حاصل در دوره سرمایه‌گذاری را به‌ دست آورد.

 

رضایی در پایان با اشاره به تلاش‌های دولت در بحث هسته‌ای افزود: تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای دولت و به خصوص دکتر ظریف طی مدتی که مذاکرات در جریان بود به خوبی توانستند از حق ایران در برنامه هسته‌ای دفاع کنند و این نکته‌ای است بسیار مهم که دولت توانست آن را به سرانجام برساند.