افزایش صدور کارت‌های اعتباری بانک اقتصادنوین

افزایش صدور کارت‌های اعتباری بانک اقتصادنوین تعداد کاربران خدمات بانکداری الکترونیک اقتصادنوین با رشد قابل‌توجهی همراه بوده است که در این بین، تعداد کارت‌های اعتباری صادره از این بانک نسبت به مدت مشابه سال قبل، با رشد ۴۲ درصدی همراه بود. به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از روابط‌عمومی بانک اقتصادنوین، به منظور افزایش توان خرید […]

افزایش صدور کارت‌های اعتباری بانک اقتصادنوین

تعداد کاربران خدمات بانکداری الکترونیک اقتصادنوین با رشد قابل‌توجهی همراه بوده است که در این بین، تعداد کارت‌های اعتباری صادره از این بانک نسبت به مدت مشابه سال قبل، با رشد ۴۲ درصدی همراه بود.

به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از روابط‌عمومی بانک اقتصادنوین، به منظور افزایش توان خرید و رضایتمندی مشتریان، صدور کارت‌های اعتباری براساس دستورالعمل بانک مرکزی جمهوری اسلامی در بانک اقتصادنوین، در دستور کار قرار دارد و رشد ۴۲ درصدی تعداد کارت‌های اعتباری صادره این بانک، نشان از رضایت مشتریان و کاربران، از این خدمت است.

بر اساس این گزارش، در بازه زمانی یاد شده، تعداد کاربران موبایل بانک اقتصادنوین، ۲۲ درصد و تعداد کاربران اینترنت بانک اقتصادنوین نیز، ۱۲ درصد رشد داشته است.

 

گفتنی است، بانک اقتصادنوین با هدف تسهیل دسترسی مشتریان به خدمات نوین بانکی، همواره توجه ویژه‌ای به توسعه خدمات بانکداری الکترونیک داشته و رشد مستمر تعداد کاربران این خدمات، نشان از رضایت مشتریان از خدمات نوین این بانک است.