۴۰۰۰میلیارد تومان کمک خیرین سلامت طی ۵سال گذشته

  دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور اظهارکرد: آن‌قدری که انقلاب اسلامی به زنان ایرانی خدمت کرد به مردان خدمت نکرد و زنان باید در این دوران قدر خود را بدانند و یادشان نرود که امام (ره) به تمامی زنان ایرانی شخصیت داد. به گزارش نسیم، سیدرضا نیری در اولین همایش و جشن ولی‌نعمتان و خیرین […]

 

دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور اظهارکرد: آن‌قدری که انقلاب اسلامی به زنان ایرانی خدمت کرد به مردان خدمت نکرد و زنان باید در این دوران قدر خود را بدانند و یادشان نرود که امام (ره) به تمامی زنان ایرانی شخصیت داد.

به گزارش نسیم، سیدرضا نیری در اولین همایش و جشن ولی‌نعمتان و خیرین انقلاب اسلامی که صبح امروز در پژوهشکده فرهنگ و هنر جهاد دانشگاهی برگزار شد، اظهار کرد: امام راحل اصلاحات را ابتدا از سوی خود آغاز کردند، زیرا هیچ کس تا خودش صالح نباشد نمی‌تواند دیگری را اصلاح کند. به همین دلیل امام از ۱۳ سالگی به تهذیب نفس خود مشغول و هرچیزی غیر از خدا از قلبشان خارج کرد.

دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور همچنین خاطرنشان کرد: بنده ۲۸ سال مسؤولیت کمیته امداد را بر عهده داشتم و پس از کناره‌گیری از امداد، قصد انجام هیچ فعالیت دیگری را نداشتم، اما بسیاری از دوستان و همکاران با تأکید بسیار زیاد از من خواستند که فعالیت‌های خود را در این حوزه ادامه دهم و در حدود ۵ سال گذشته مسؤولیت دبیرکلی مجمع خیرین سلامت کشور را بر عهده گرفته‌ام.

نیری افزود: طی ۵ سال گذشته بیش از ۴۰۰۰ میلیارد توسط مردم عزیز کشورمان جمع‌آوری شده که این مبلغ صرف ساخت و احداث بیش از ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار بیمارستان و خانه بهداشت در سراسر کشور شده است.

 

وی همچنین اظهارکرد: در حال حاضر بیش از یک میلیون نفر از خواهران سراسر کشور به ویژه در استان آذربایجان شرقی عضو مجمع خیرین سلامت کشور بوده و همینجا از تمامی خواهران سرزمینم دعوت می‌کنم که با ما همکاری کنند و همان‌طور که در انقلاب همت کردند و به پیروزی رسیدیم بتوانند با همت هرچه بیش‌تر معضل و مشکلات سلامت را در نقاط دور افتاده کشور حل کنند.