«نتانیاهو» برای ششمین بار توسط پلیس بازجویی می‌شود

«نتانیاهو» برای ششمین بار توسط پلیس بازجویی می‌شود نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی برای ششمین در جریان پرونده‌های فساد مالی موسوم به «پرونده‌های ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰» بازجویی می‌شود. به گزارش مهر به نقل از رسانه صهیونیستی جروزالم پُست، بنیامین‌نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی قرار است برای ششمین بار و در جریان تحقیقات درباره پرونده‌های فساد مالی وی مورد […]

«نتانیاهو» برای ششمین بار توسط پلیس بازجویی می‌شود

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی برای ششمین در جریان پرونده‌های فساد مالی موسوم به «پرونده‌های ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰» بازجویی می‌شود.

به گزارش مهر به نقل از رسانه صهیونیستی جروزالم پُست، بنیامین‌نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی قرار است برای ششمین بار و در جریان تحقیقات درباره پرونده‌های فساد مالی وی مورد بازجویی پلیس قرار گیرد.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با داشتن پرونده‌های فساد مالی و دریافت رشوه از بازرگانان خارجی و تبانی با برخی جراید موسوم به «پرونده‌های ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰» محکوم است، قرار است هفته آینده توسط پلیس مورد بازجویی قرار گیرد.

براساس اعلام این رسانه صهیونیستی، بازجویی‌کنندگانی از یگان «لاهاو ۴۳۳» (Lahav ۴۳۳) قرار است نتانیاهو را در مکان اسکان وی بازجویی کنند.

این در حالیست که «سارانتانیاهو» همسر وی نیز تا کنون چندین بار به دلیل سوءاستفاده از اموال عمومی و هزینه بودجه برای مصارف شخصی، مورد بازجویی قرار گرفته است.

 

لازم به ذکر است، ششمین بازجویی در حالی انجام می‌شود که تنها ۱۰ روز از بازجویی پیشین می‌گذرد.