مدیرعامل گوگل، در لیست ۱۰۰ چهره برتر مجله تایم قرار گرفت

  سوندار پیچای که از تابستان گذشته مدیرعامل گوگل شده است، امسال در فهرست ۱۰۰ فرد تأثیرگذار مجله تایم قرار گرفت. او پیش از این رییس اندروید و کروم و پروژه‌های قابل ذکر دیگری در این شرکت بود. به گزارش ایسنا، در فهرست سال ۲۰۱۶، پیچای به متخصصان دیگری در صنعت فن‌آوری پیوسته است شامل: […]

 

سوندار پیچای که از تابستان گذشته مدیرعامل گوگل شده است، امسال در فهرست ۱۰۰ فرد تأثیرگذار مجله تایم قرار گرفت. او پیش از این رییس اندروید و کروم و پروژه‌های قابل ذکر دیگری در این شرکت بود.

به گزارش ایسنا، در فهرست سال ۲۰۱۶، پیچای به متخصصان دیگری در صنعت فن‌آوری پیوسته است شامل: مارک زاکربرگ در فیس‌بوک، تیم کوک در اپل، پالمر لاکی، بنیان‌گذار اوکولوس و البته افراد دیگری در سایر دسته‌ها از جمله پیشگامان، هنرمندان، رهبران و سایر چهره‌های برجسته.

ورود پیچای به این فهرست توسط بیل نای که شخصیتی علمی است صورت گرفته و او اشاره می‌کند که سوندار پیچای با کار کردن در گوگل به تغییر جهان کمک کرده، در حالی که در خانواده‌ای فقیر در هند متولد شده است. سوندار پیچای کمک کرده است که جهان تغییر کند. تابستان گذشته او مدیرعامل گوگل شد. می‌توانید نگاهی به گذشته‌اش بیندازید و در گوگل درباره‌اش جست‌وجو کنید.

 

او یکی از اشخاص اصلی در پروژه گوگل‌درایو بود که از گروه‌های اصلی خدمات ابری است. او در پروژه‌های گوگل‌کروم، جیمیل و گوشی‌های اندرویدی نیز نقش داشته است. بسیاری از ما بدون استفاده از نقشه گوگل نمی‌توانیم مسیر حرکت خود را تشخیص دهیم. او در چنای هند و در خانواده‌ای فقیر متولد شد و علاقه‌اش به اعداد در سن ۱۲ سالگی هنگامی که خانواده‌اش اولین تلفن شماره‌گیر را برای او گرفتند کشف شد.