چالش استعفا در پرسپولیس!

طاهری، ترکاشوند، نفر سوم کیست؟ چالش استعفا در پرسپولیس! استعفای دو نفر اول باشگاه پرسپولیس و دیدارهای مشکوک بازیکنان و سرمربی سرخپوشان با فردی که به ادعای مسؤولان یکی از بدهکاران بانکی است، نگرانی‌هایی را ایجاد کرده است. به گزارش مهر، پس از آن‌که علی‌اکبرطاهری از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس کنار رفت و گرشاسبی سرپرستی این […]

طاهری، ترکاشوند، نفر سوم کیست؟

چالش استعفا در پرسپولیس!

استعفای دو نفر اول باشگاه پرسپولیس و دیدارهای مشکوک بازیکنان و سرمربی سرخپوشان با فردی که به ادعای مسؤولان یکی از بدهکاران بانکی است، نگرانی‌هایی را ایجاد کرده است.

به گزارش مهر، پس از آن‌که علی‌اکبرطاهری از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس کنار رفت و گرشاسبی سرپرستی این باشگاه را برعهده گرفت، محمدعلی‌ترکاشوند، معاون اقتصادی باشگاه هم با بیان این‌که نمی‌تواند به‌کارش ادامه دهد از مسؤولیت خود استعفا کرد.

دو نفر اول باشگاه پرسپولیس درحالی از مسؤولیت‌هایشان استعفا کردند که تعدادی از بازیکنان این تیم طی روزهای گذشته ملاقات‌های جداگانه‌ای با رییس پیشین هیأت مدیره این باشگاه داشته‌اند و پس از خروج از جلسه با وی به تعریف و تمجید از او پرداخته‌اند.

تکمیل این ماجرای مشکوک دیدار برانکوایوانکوویچ با وی بود که در آستانه تمدید قرارداد بود و قبلاً اعلام کرده بود که با مسؤولان باشگاه به توافق‌های خوبی رسیده است اما ظاهراً رییس پیشین هیأت مدیره پرسپولیس می‌خواهد تمدید قرارداد برانکو را هم به اسم خودش تمام کند!

به نظر می‌رسد تصمیمات در مورد آینده پرسپولیس در محلی خارج از باشگاه گرفته می‌شود و مدیریت باشگاهی که زیر مجموعه وزارت ورزش است به منزل شخصی فردی منتقل شده که ماه‌های گذشته را به خاطر بدهی‌های بانکی و اتهام‌های مالی که به او وارد شده بود در بازداشت به‌سر می‌برد.

درست است که باشگاه پرسپولیس با مشکلات مالی دست به گریبان است و بازیکنان هم به‌جز پول به چیز دیگری فکر نمی‌کنند و سمت کسی می‌روند که پول دارد، اما آیا نباید همه این اتفاقات از کانال باشگاه و طبق روال اداری صورت بگیرد؟ آیا این نشست‌ها در راستای برخی اهداف برای آینده نیست؟

برگزاری چنین نشست‌هایی اگر با هماهنگی باشگاه باشد ایرادی ندارد و نمی‌توان خیلی به آن نقد وارد کرد اما این‌که محل برگزاری چنین جلساتی جای باشگاه پرسپولیس را بگیرد و به محل تصمیم‌گیری برای آینده این باشگاه تبدیل شود قطعاً مشکل‌ساز خواهد بود و یک اقدام غیرحرفه‌ای است و به‌جز تضعیف مدیریت باشگاه ثمره دیگری نخواهد داشت.

 

اگر قرار است کمکی به باشگاه صورت بگیرد باید روال اداری و قانونی خود را طی کند و طوری نباشد که ماجرای درگیری رییس پیشین هیأت مدیره سرخپوشان با علی‌اکبرطاهری دوباره تکرار شود و مشخص نشود چقدر به باشگاه کمک شده و از چه کانالی رفت و آمد مالی صورت گرفته است.