ثروتی خبر داد:جذب سرمایه‌گذار برای پدیده راهکار اتمام این پروژه

  به گزارش خانه ملت، موسی‌الرضا ثروتی با اشاره به آخرین وضعیت پروژه «پدیده شاندیز»، گفت: هیأت مدیره جدید این پروژه در حال انجام کار بوده که اکنون باید با آغاز تبلیغات گسترده و جذب سرمایه‌گذار زمینه اتمام این پروژه و نیل به سپرده سپرده‌گذاران را فراهم کند. نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان در […]

 

به گزارش خانه ملت، موسی‌الرضا ثروتی با اشاره به آخرین وضعیت پروژه «پدیده شاندیز»، گفت: هیأت مدیره جدید این پروژه در حال انجام کار بوده که اکنون باید با آغاز تبلیغات گسترده و جذب سرمایه‌گذار زمینه اتمام این پروژه و نیل به سپرده سپرده‌گذاران را فراهم کند.

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی، با بیان این‌که اقدام به فروش واحدهای ساخته شده پروژه «پدیده شاندیز» می‌تواند به رفع مشکل سپرده‌گذاران کمک کند، افزود: با آغاز به‌کار این پروژه نگرانی سپرده‌گذاران در خصوص موجودی خود نزد این پروژه رفع شده است.

وی ادامه داد: جذب سرمایه در این پروژه به اتمام هرچه سریع تر پدیده شاندیز منجر می‌شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تأکید بر ضرورت نظارت دولت بر روند عملیات ساخت پروژه «پدیده شاندیز»، گفت: مسؤولان باید زمینه ساخت و اتمام این پروژه را فراهم کنند.

بانک مرکزی طرف حساب مردم در تخلف مؤسسه ثامن‌الحجج

ثروتی با اشاره به آخرین وضعیت مؤسسه مالی و اعتباری ثامن‌الحجج(ع)، افزود: درحال حاضر بخشی از مطالبات مردم از این مؤسسه پرداخت شده و مابقی نیز در شرف پرداخت است.

وی ادامه داد: سایر مطالبات مردم از مؤسسه ثامن‌الحجج(ع) طبق اولویت‌بندی در حال پرداخت است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: بانک مرکزی متضمن سپرده‌های مشتریان نزد مؤسسه ثامن‌الحجج (ع)بوده از این رو نگرانی در این باره وجود ندارد.