حمایت بانک آینده از بخش خصوصی

حمایت بانک آینده از بخش خصوصی بانک آینده، در راستای حمایت از بخش خصوصی به‌منظور افزایش تولیدات داخلی، توسعه صادرات و به‌ویژه ایجاد اشتغال پایدار، با تخصیص بهینه اعتبارات از محل منابع صندوق توسعه ملی، به سهم خود در این حوزه، نقشی مؤثر و مشارکتی فعال داشته است. به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از روابط […]

حمایت بانک آینده از بخش خصوصی

بانک آینده، در راستای حمایت از بخش خصوصی به‌منظور افزایش تولیدات داخلی، توسعه صادرات و به‌ویژه ایجاد اشتغال پایدار، با تخصیص بهینه اعتبارات از محل منابع صندوق توسعه ملی، به سهم خود در این حوزه، نقشی مؤثر و مشارکتی فعال داشته است.

به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از روابط عمومی بانک آینده، این بانک تاکنون، مبلغ ۲۳۰۰ میلیارد ریال، برای تأمین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی فعال در بخش صنعت و معدن، صادرات کالاهای صنعتی و معدنی و فعالیت‌های دانش بنیان، همچنین تأمین مالی طرح‌های صنعتی و معدنی دارای توجیه فنی و کارشناسی در مناطق برخوردار، از محل اعتبارات ریالی، پرداخت کرده است.

 

لازم به ذکر است، حمایت هرچه بیش‌تر از واحدهای تولیدی و ایجاد ارتباط با صنعتگران و کارآفرینان و تسهیل فرایندهای انجام کار در تأمین مالی طرح‌های صنعتی و معدنی، یکی از مهم‌‌ترین اهداف و اولویت‌های این بانک می‌باشد. بانک آینده، امیدوار است؛ با تلاش مضاعف، در «سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال»، بتواند؛ بخش بیش‌تری از منابع مالی خود را به طرح‌های دارای اولویت سوق داده تا در جهت توسعه سریع‌تر اقتصادی کشور، سهم بیش‌تری داشته باشد.