تحقیق از نحوه برگزاری مناقصه و جزییات پروژه فاز توسعه فرودگاه امام (ره)

عضو کمیسیون عمران اعلام کرد تحقیق از نحوه برگزاری مناقصه و جزییات پروژه فاز توسعه فرودگاه امام (ره) عضو کمیسیون عمران از بررسی تحقیق و تفحص از فرودگاه امام‌خمینی‌(ره) در کمیسیون متبوعش خبر داد. سیداحسن‌علوی، عضو کمیسیون عمران مجلس‌شورای‌اسلامی، از تحقیق و تفحص از فرودگاه امام‌خمینی‌(ره) خبر داد و گفت: این تفحص سال گذشته با […]

عضو کمیسیون عمران اعلام کرد

تحقیق از نحوه برگزاری مناقصه و جزییات پروژه فاز توسعه فرودگاه امام (ره)

عضو کمیسیون عمران از بررسی تحقیق و تفحص از فرودگاه امام‌خمینی‌(ره) در کمیسیون متبوعش خبر داد.

سیداحسن‌علوی، عضو کمیسیون عمران مجلس‌شورای‌اسلامی، از تحقیق و تفحص از فرودگاه امام‌خمینی‌(ره) خبر داد و گفت: این تفحص سال گذشته با ۶ امضا تقدیم هیأت‌رییسه مجلس شده بود.

به گزارش تسنیم، وی با بیان این‌که این تفحص به کمیسیون عمران به عنوان کمیسیون تخصصی ارجاع شده است، افزود: موضوع تفحص از فرودگاه امام‌خمینی‌(ره) درباره فاز توسعه این فرودگاه است.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این‌که تفحص مذکور ۲۰ محور دارد، گفت: نحوه برگزاری مناقصه، میزان پیشرفت پروژه، برنامه زمان‌بندی پروژه، علت کندی پیشروی پروژه و همچنین سؤال درباره جزییات پروژه مذکور از جمله محور‌های این تفحص است.

علوی با بیان این‌که در جلسه اخیر کار‌گروه حمل و نقل کمیسیون عمران مسؤولان پروژه و فرودگاه امام‌خمینی‌(ره) برای ارایه توضیحات حضور یافتند، ادامه‌داد: در این جلسه مقرر شد تا مسؤولان فرودگاه سؤالات و محور‌های تفحص را بررسی کرده و تا پایان هفته جاری پاسخ‌های خود را به کمیسیون واصل کنند.

 

وی با تأکید بر این‌که قرار است پس از بررسی پاسخ‌های مسؤولان پروژه و فرودگاه امام در کار‌گروه حمل و نقل گزارشی به صحن کمیسیون عمران ارایه شود، اظهارداشت: پس از بررسی‌های لازم، در صورتی که اعضای کمیسیون با تفحص موافقت کنند، این تفحص به صحن علنی مجلس ارجاع داده می‌شود و در غیر این صورت تفحص از دستور کار خارج می‌شود.