دستگاه های اجرایی برای برگزاری مناقصه یک ماه فرصت دارند

استاندار کرمانشاه؛ برای استفاده از اعتبارات سفر مقام‌ معظم رهبری دستگاه های اجرایی برای برگزاری مناقصه یک ماه فرصت دارند ۱۷۲ میلیارد تومان اعتبار از محل سفر مقام‌معظم‌رهبری به استان اختصاص یافت استاندار کرمانشاه گفت: از محل سفر مقام‌معظم‌رهبری به استان، ۱۷۲ میلیارد تومان دیگر اعتبار اختصاص یافته که تاکنون ۱۲۰ میلیارد تومان آن به […]

استاندار کرمانشاه؛ برای استفاده از اعتبارات سفر مقام‌ معظم رهبری

دستگاه های اجرایی برای برگزاری مناقصه یک ماه فرصت دارند

۱۷۲ میلیارد تومان اعتبار از محل سفر مقام‌معظم‌رهبری به استان اختصاص یافت

استاندار کرمانشاه گفت: از محل سفر مقام‌معظم‌رهبری به استان، ۱۷۲ میلیارد تومان دیگر اعتبار اختصاص یافته که تاکنون ۱۲۰ میلیارد تومان آن به استان ابلاغ شده است.

به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از روابط‌عمومی استانداری کرمانشاه هوشنگ‌بازوند در جلسه پیگیری مصوبات سفر مقام‌معظم‌رهبری به استان اظهارکرد: مدیران برای جذب هر چه سریع‌تر این اعتبارات تلاش‌های خود را افزایش دهند.

وی افزود: در سفر معاون امور ویژه دفتر مقام‌معظم‌رهبری به استان پس از وقوع زلزله که حدود ۱۰ روز به طول انجامید ایشان به بررسی مشکلات مردم پرداختند و زمینه‌های لازم برای حضور پربرکت مقام‌معظم‌رهبری فراهم شد که رهبرمعظم‌انقلاب‌اسلامی به استان تشریف فرما شوند.

وی حضور مقام‌معظم‌رهبری به استان را یک نقطه عطف و ایجاد وفاق برای سرعت بخشی به حل مشکلات زلزله‌زدگان عنوان کرد و گفت: در زمان حضور و سفر معظم‌له یک وحدت بسیار ارزشمندی در سطح ملی شکل گرفت و زمینه‌های لازم برای به‌کارگیری همه تلاش‌ها برای کمک به زلزله‌زدگان در سطح کشور میسر شد.

وی در ادامه با اشاره به عمق و گستردگی زلزله رخ داده در کرمانشاه خاطرنشان‌ساخت: وقوع پس‌لرزه‌های فراوان و با ریشتر بالا در سطح استان و کل جغرافیای کشور نشان از عمق فاجعه در کرمانشاه دارد اما پس از وقوع زلزله یک کار نادر و کم نظیر در خصوص امداد و نجات حادثه‌دیدگان صورت گرفت که همه این اقدام‌ها به واسطه پیام همان ساعات اولیه وقوع زلزله از سوی مقام‌معظم‌رهبری بود که منجر شد همگان نهایت تلاش و اهتمام خود را برای حل مشکلات زلزله‌زدگان به‌کار گیرند.

استاندار کرمانشاه تأکید‌کرد: اعتبارات سفر رهبری با تلاش همه مدیران باید به سرعت جذب شود و همه در این راستا نهایت اهتمام خود را به‌کار گیرند.

بازوند تصریح‌کرد: دستگاه‌ها تا یک ماه فرصت دارند که اجرای پروژه‌های مشخص شده برای استفاده از اعتبارات سفر مقام‌معظم‌رهبری به استان را به مناقصه بگذارند و این موضوع به سرعت باید انجام شود.

 

وی همچنین بیان‌کرد: از محل سفر مقام‌معظم‌رهبری به استان برای ایجاد اشتغال ۳۲ میلیارد تومان دیگر به سرجمع سفر معظم‌له به استان اختصاص یافته که برای جذب سریع آن نیز به زودی این موضوع در اولین جلسه شورای اشتغال استان مورد بررسی قرار خواهد گرفت.