برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ و معادن اصفهان

  دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ، معادن و صنایع وابسته با مجموع ۱۰۴ شرکت کننده شامل ۸۵ شرکت داخلی و ۱۹ شرکت خارجی در تاریخ ۱۲ تا ۱۶ اردیبهشت در محل برگزاری نمایشگاه‌های اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار می‌شود. به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از روابط عمومی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، دوازدهمین دوره نمایشگاه سنگ […]

 

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ، معادن و صنایع وابسته با مجموع ۱۰۴ شرکت کننده شامل ۸۵ شرکت داخلی و ۱۹ شرکت خارجی در تاریخ ۱۲ تا ۱۶ اردیبهشت در محل برگزاری نمایشگاه‌های اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار می‌شود.

به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از روابط عمومی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، دوازدهمین دوره نمایشگاه سنگ و معادن در قطب سنگ کشور در فضایی به مساحت ۹۰۰۰ مترمربع شامل ۳ هزار و ۸۸۳ مترمربع فضای مفید سرپوشیده و ۴۰۰ مترمربع فضای باز برپا خواهد شد.

شرکت‌کننده‌های داخلی این دوره نمایشگاه از استان‌های تهران، البرز، زنجان، چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی، خراسان رضوی، فارس، قم و مشارکت کنندگان خارجی نیز به صورت مستقیم از کشورهای چین، ترکیه و هند و نمایندگان فروش کشورهای ایتالیا، روسیه، ترکیه و آلمان حضور یافته‌اند.

شرکت پاویون کشور چین در این نمایشگاه محصولات خود را در زمینه تجهیزات فرآوری سنگ، ابزار الماسه و تیغه‌های برش عرضه می‌کند. همچنین نشریه هندی استون پانوراما و یک شرکت از کشور ترکیه در زمینه ماشین‌آلات سنگ‌بری مشارکت دارند.

مشارکت‌کنندگان داخلی این نمایشگاه نیز در زمینه‌های فرآوری انواع سنگ‌های ساختمانی، انواع بلوک‌های سنگ خام و معادن سنگ، تجهیزات و ماشین‌آلات برش و فرآوری سنگ ساختمانی، تجهیزات و ماشین‌آلات استخراج و حفاری معادن، عملیات فرآوری، برش، طراحی و بازسازی نمای ساختمانی و خدمات و صنایع وابسته به ارایه خدمات و محصولات می‌پردازند.

همچنین در این نمایشگاه مؤسسات و انجمن‌های مربوطه، دانشگاه‌ها، مؤسسات علمی- تحقیقاتی و رسانه‌ها و نشریات تخصصی نیز حضور دارند.

افزایش متراژ نمایشگاه، افزایش غرفه‌های فرآوری سنگ ساختمانی، افزایش حضور شرکت‌های خارجی و برندهای مطرح از جمله تفاوت‌های دوازدهمین دوره نمایشگاه سنگ و معادن اصفهان با سال‌های گذشته است.

همایش «توسعه صادرات سنگ» و نشست هم اندیشی فعالان صنعت سنگ اصفهان صبح روز ۱۲ اردیبهشت به بهانه برگزاری نمایشگاه سنگ در محل اتاق بازرگانی اصفهان برگزار خواهد شد. برگزاری سمینار «روش‌های بازرگانی و تجارت بین‌المللی سنگ در دنیا» با حضور مهمانانی از کشور ایتالیا و همایش «شناسایی نقاط اشکال حوزه معادن و کارخانه‌های سنگ ایران و مقایسه با روش‌های بهینه روز دنیا» با حضور کارشناسان کشور آلمان از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده است.

 

این نمایشگاه در ساعات برگزاری ۱۶ تا ۲۲ میزبان حضور پیشکسوتان، فعالان و متخصصین صنعت سنگ و معدن و علاقه‌مندان این حوزه خواهد بود.