آمریکا اخلال و خدعه می‌کند

     به مناسبت هفته‌ کارگر، هزاران نفر از کارگران سراسر کشور با حضور در حسینیه‌ امام خمینی رحمه‌ا… با حضرت آیت‌ا… خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، در ابتدای این دیدار ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سخنانی به ارایه‌ گزارشی […]

     به مناسبت هفته‌ کارگر، هزاران نفر از کارگران سراسر کشور با حضور در حسینیه‌ امام خمینی رحمه‌ا… با حضرت آیت‌ا… خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، در ابتدای این دیدار ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سخنانی به ارایه‌ گزارشی از فعالیت‌های صورت ‌گرفته برای بهبود وضعیت کار و کارگران در کشور پرداخت.

رهبر معظم انقلاب در این دیدار تصریح کردند: جامعه کارگری یک جامعه وفادار به انقلاب و نظام است که در همه‌ حوادث مهم انقلاب و بعد انقلاب حضور داشت. بنده برای شکر این نعمت پیشانی به خاک می‌سایم و با همه‌ وجود از کارگران تشکر می‌کنم.

ایشان یادآور شدند: آمریکا اخلال و خدعه می‌کند و بعد گلایه می‌کنند که چرا ما بدبینیم! روی کاغذ می‌نویسند بانک‌ها با ایران معامله کنند اما در عمل جوری «ایران‌هراسی» می‌کنند تا با ایران معامله نشود. مسؤول آمریکایی می‌گوید شاکله‌ تحریم حفظ شده تا سرمایه‌گذار خارجی بترسد و نیاید.

رهبر انقلاب همچنین خاطرنشان کردند: تولید داخلی باید به‌عنوان یک مسأله‌ مقدس شناخته شود. جنسی که مشابه داخلی دارد، مطلقاً نباید وارد شود. فروش و مصرف کالای خارجی باید به‌عنوان یک ضد ارزش تلقی شود مگر آن‌جا که مشابهش نیست.

رهبر انقلاب با بیان این‌که «دو روز دیگر در بعضی شهر‌ها انتخابات است؛ این را مهم بشمارید و شرکت کنید» تأکید کردند: این نوبت دوم انتخابات اهمیتش کم‌تر از نوبت اول نیست.

 

ایشان با اشاره به این‌که هر کس در جامعه به‌کاری مشغول است کارگر است، افزودند: یک مدیر، یک استاد دانشگاه و… همه کارگرند. کار، هم سازنده انسان است، هم جامعه. ما باید کار را گسترش دهیم، کیفیت کار را بالا ببریم، حق کار را ادا کنیم. اگر یک مدیر، خود را وقف کار نکند حق کار را ادا نکرده است.