شرایط پرداخت موردی قبوض جرایم رانندگی اعلام شد

  رییس مرکز اجراییات پلیس راهور ناجا شرایط پرداخت موردی قبوض جرایم رانندگی را اعلام کرد. به گزارش فارس به نقل از سایت راهور، کرمی‌اسد، رییس مرکز اجراییات پلیس راهور ناجا با اشاره به درخواست شهروندان در خصوص پرداخت موردی تخلفات رانندگی گفت: تعداد زیادی از افرادی که به مرکز اجراییات مراجعه می‌کنند اعلام کرده‌اند […]

 

رییس مرکز اجراییات پلیس راهور ناجا شرایط پرداخت موردی قبوض جرایم رانندگی را اعلام کرد.

به گزارش فارس به نقل از سایت راهور، کرمی‌اسد، رییس مرکز اجراییات پلیس راهور ناجا با اشاره به درخواست شهروندان در خصوص پرداخت موردی تخلفات رانندگی گفت: تعداد زیادی از افرادی که به مرکز اجراییات مراجعه می‌کنند اعلام کرده‌اند که به دلیل مشکلات اقتصادی امکان پرداخت یک‌جای تخلفات معوقه را ندارند، لذا امکان پرداخت بخشی از تخلفات را فراهم کردیم.

رییس مرکز اجراییات پلیس راهور ناجا افزود: بر این اساس متقاضی پس از مراجعه به سایت راهور ۱۲۰ وارد بخش استعلام میزان تخلفات رانندگی می‌شود و پس از درج بارکد پشت کارت خودرو نسبت به مشاهده میزان تخلفات رانندگی اقدام می‌کند.

 

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر در کنار تمامی تخلفات درج شده شناسه قبض و شناسه پرداخت وجود دارد و مالکان خودرو‌ها می‌توانند با درج این شناسه‌ها همانند سایر قبوض رایج در صفحات اینترنت بانک‌های خود یا دستگاه‌های خودپرداز نسبت به پرداخت موردی تخلفات رانندگی اقدام کنند.