پیشرفت فیزیکی مسکن مهر روی ۸۷ درصد قفل شد

  در حالی خردادماه امسال وزارت راه و شهرسازی پیشرفت فیزیکی واحدهای مسکن مهر را ۸۷ درصد اعلام کرده بود که پس از گذشت حدود ۸ ماه، وزیر راه و شهرسازی پیشرفت این پروژه‌ها را همچنان ۸۷ درصد اعلام کرده است. به گزارش تسنیم، ۲۷ خردادماه امسال وزارت راه و شهرسازی با انتشار خبری به […]

 

در حالی خردادماه امسال وزارت راه و شهرسازی پیشرفت فیزیکی واحدهای مسکن مهر را ۸۷ درصد اعلام کرده بود که پس از گذشت حدود ۸ ماه، وزیر راه و شهرسازی پیشرفت این پروژه‌ها را همچنان ۸۷ درصد اعلام کرده است.

به گزارش تسنیم، ۲۷ خردادماه امسال وزارت راه و شهرسازی با انتشار خبری به نقل از قائم مقام وزیر راه و شهرسازی پیشرفت فیزیکی پروژه‌های مسکن مهر را ۸۷ درصد اعلام کرده بود.

این در حالی بود که حدود دو ماه بعد یعنی در مردادماه مهرآبادی در شهر ملایر میانگین پیشرفت فیزیکی پروژه‌های مسکن مهر در سطح کشور را همان ۸۷درصد خردادماه اعلام کرد.

وی در جلسه بررسی مسایل و مشکلات مسکن مهر این شهر با تأکید بر این‌که تا شهریور سال آینده پرونده مسکن مهر در استان همدان بسته می‌شود، گفت: سیاست کلی مبنی بر این است که تا پایان سال ۹۵ پرونده مسکن مهر را با حمایت دستگاه‌های ذی‌ربط و متولی به اتمام برسانیم.

مهرآبادی با اشاره به این‌که مشکلات مسکن مهر در سراسر کشور تقریباً مشابه است، تصریح کرد: در سراسر کشور به یک‌هزار و ۵۵۰ باب مدرسه برای مسکن مهر نیاز است که از این تعداد ۴۳۹ باب در حال احداث و ۱۳۹ مدرسه به مرحله بهره‌برداری و افتتاح رسیده است.

این در حالی است که حدود ۸ ماه پس از اعلام پیشرفت ۸۷ درصدی وزیر راه و شهرسازی در اظهاراتی پیشرفت فیزیکی واحدهای مسکن مهر را ۸۷ درصد اعلام کرده است.

 

عباس آخوندی با بیان این‌که از دو میلیون و ۲۰۰ هزار مسکن مهر بیش از ۱٫۶ میلیون واحد واگذار شده است، افزود: ۶۰۰ هزار واحد مسکونی باقی مانده که میانگین پیشرفت واحدهای باقی‌مانده نیز بالای ۸۷ درصد است.