حضور ۶ هزار تنی شرکت ملی صنایع مس ایران در بورس کالا

دیروز تالار صادراتی بورس کالای ایران شاهد عرضه ۵۵ هزار تن سنگ آهن، ۲۹۰۰ تن قیر و ۲۰۰ تن عایق رطوبتی بود. به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از روابط عمومی بورس کالا، بر اساس این گزارش، یک هزار و ۵۰۰ تن شمش هزار پوندی ۹۹٫۸ شرکت ایرالکو، ۵ هزار تن سبد میلگرد و تیرآهن طول […]

دیروز تالار صادراتی بورس کالای ایران شاهد عرضه ۵۵ هزار تن سنگ آهن، ۲۹۰۰ تن قیر و ۲۰۰ تن عایق رطوبتی بود.

به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از روابط عمومی بورس کالا، بر اساس این گزارش، یک هزار و ۵۰۰ تن شمش هزار پوندی ۹۹٫۸ شرکت ایرالکو، ۵ هزار تن سبد میلگرد و تیرآهن طول کوتاه شرکت ذوب اهن اصفهان، ۸ کیلوگرم شمش طلای استحصال مواد معدنی تخت سلیمان، ۶ تن کنسانتره فلزات گران‌بهای شرکت ملی صنایع مس ایران و ۲۰۰ تن کک متالورژی شرکت کک‌سازی زرند در تالار محصولات صنعتی و معدنی عرضه شد.

همچنین، تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی نیز شاهد عرضه ۲۹ هزار و ۹۶۵ تن انواع قیر، مواد پلیمری، وکیوم باتوم و گوگرد است.

 

علاوه براین، تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران نیز در این روز عرضه یک هزار و ۸۰۰ تن شکر سفید کارخانه‌های قند و شکر دعبل، کشت و صنعت دهخدا، کشت و صنعت فارابی و امیرکبیر، یک هزار و ۵۰۰ تن گندم دوروم استان‌های فارس، کرمان، کرمانشاه، لرستان و کهگیلویه و بویراحمد و ۵۰۰ تن جو دامی همدان است.