محدودیت سرعت بسته پرمصرف اپراتور اول برداشته می‌شود

پیرو اطلاع‌رسانی صورت گرفته از سوی اپراتور اول ارتباطی، محدودیت سرعت یکی از بسته‌های پرمصرف آلفا برداشته و با طرحی دیگر جایگزین می‌شود. به گزارش تسنیم، شرکت ارتباطات سیار ایران طی پیامکی به برخی از مشترکانش که از بسته اینترنتی آلفا ۲٫۵ گیگابایت یک ماهه با قیمت ۱۰ هزار تومان استفاده می‌کنند گفته است: «شما […]

پیرو اطلاع‌رسانی صورت گرفته از سوی اپراتور اول ارتباطی، محدودیت سرعت یکی از بسته‌های پرمصرف آلفا برداشته و با طرحی دیگر جایگزین می‌شود.

به گزارش تسنیم، شرکت ارتباطات سیار ایران طی پیامکی به برخی از مشترکانش که از بسته اینترنتی آلفا ۲٫۵ گیگابایت یک ماهه با قیمت ۱۰ هزار تومان استفاده می‌کنند گفته است:

«شما تاکنون جهت اتصال به اینترنت همراه از بسته ماهانه آلفا با سرعت محدود استفاده نموده‌اید. مفتخریم به اطلاع برسانیم از تاریخ ۱۳/۲/۱۳۹۵ محدودیت سرعت برداشته خواهد شد. بسته‌های جایگزین با سرعت بدون مرز به زودی به اطلاع شما خواهد رسید.»

طبق پیگیری‌های انجام شده قرار است این بسته خاص از لیست آلفا، با بسته ۴ گیگابایتی (دو گیگ روزانه + دو گیگ شبانه) و با قیمت ۱۲ هزار تومان جایگزین شود.

لذا مشترکانی که تا این تاریخ اقدام به خریداری بسته مذکور کنند، قابلیت استفاده از آن را دارند در غیراینصورت باید بسته جایگزین با حجم بالا و قیمت بیش‌تر را انتخاب کنند.

مشترکانی هم که بسته ۲٫۵ گیگ آلفای آن‌ها فعال است و بعد از تاریخ مذکور حجم یا مدت زمان بسته آن‌ها به اتمام می‌رسد، اگر پیش از اتمام بسته‌شان اقدام به رزرو بسته مورد نظر کنند به صورت اتومات بسته انتخاب شده برای آن‌ها فعال می‌شود در غیراین صورت بعد از اتمام بسته و با دریافت پیامک‌های اطلاع‌رسانی از سمت اپراتور به صورت اتوماتیک به بسته آلفا پلاس دو گیگابایتی (یک گیگ روزانه + یک گیگ شبانه) با همان قیمت ۱۰ هزار تومان منتقل می‌شوند.

نکته دیگر این پیامک در این است که محدودیت سرعت برای مشترکان بسته جایگزین (۴ گیگابایتی با قیمت ۱۲ هزار تومان) برداشته می‌شود.

 

در توضیحات بسته‌های آلفا (نسل ۲) آمده است که سرعت این بسته‌ها تا ۱۹۶Kbps است در حالی‌که با برداشته شدن محدودیت سرعت، به سطح آلفا پلاس (نسل ۳) می‌رسد.