اعطای ۱۵ میلیارد ریال تسهیلات به سازندگان بازی‌های رایانه‌ای

دبیر وجوه اداره شده وزارت ICT، با اشاره به معرفی ۱۲ شرکت از سوی بنیاد بازی‌های رایانه‌ای جهت اخذ تسهیلات از تصویب اعطای بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال تسهیلات به این شرکت‌ها از طریق پست خبر داد. به گزارش فارس، دبیر وجوه اداره شده وزارت ICT، از بررسی و تأیید تسهیلات از محل وجوه اداره […]

دبیر وجوه اداره شده وزارت ICT، با اشاره به معرفی ۱۲ شرکت از سوی بنیاد بازی‌های رایانه‌ای جهت اخذ تسهیلات از تصویب اعطای بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال تسهیلات به این شرکت‌ها از طریق پست خبر داد.

به گزارش فارس، دبیر وجوه اداره شده وزارت ICT، از بررسی و تأیید تسهیلات از محل وجوه اداره شده به شرکت‌های فعال در حوزه بازی‌های رایانه‌ای خبر داد.

صمیمی افزود: پس از تهیه و ابلاغ دستورالعمل اعطای تسهیلات به شرکت‌های بازی ساز رایانه‌ای، توسط وزارت ICT کارگروه ویژه‌ای با محوریت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و متشکل از خبرگان این حوزه، نمایندگان حوزه وزارت ICT و نماینده کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تشکیل شد.

وی افزود: پس از تعیین محورهای اعطای تسهیلات و فراخوان ثبت نام شرکت‌های متقاضی، بررسی و ارزیابی درخواست‌ها توسط این کارگروه انجام و ۱۲ شرکت از سوی بنیاد بازی‌های رایانه‌ای جهت اخذ تسهیلات به دبیرخانه وجوه اداره شده معرفی شدند.

 

مدیر کل توسعه فن‌آوری وزارت ادامه داد: پس از دریافت لیست شرکت‌های منتخب و طرح آن در جلسه روز گذشته کارگروه وجوه اداره شده به ریاست وزیر ارتباطات، مبلغی بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال جهت اعطای تسهیلات به این شرکت‌ها از طریق پست بانک ایران، به تصویب رسید.