آغاز مزایده الکترونیکی شماره‌های رند اپراتور دوم

مزایده شماره‌های رند ایرانسل از طریق پورتال ویژه این اپراتور آغاز شد. به گزارش تسنیم، مشترکان این اپراتور موبایل می‌توانند بدون نیاز به حضور در محل یا مراسمی خاص، به سادگی و تنها از طریق رایانه شخصی خود در مزایده مربوط به شماره‌های رند ایرانسل شرکت کنند. سیم‌کارت‌های ارایه شده توسط این اپراتور، یوسیم با […]

مزایده شماره‌های رند ایرانسل از طریق پورتال ویژه این اپراتور آغاز شد.

به گزارش تسنیم، مشترکان این اپراتور موبایل می‌توانند بدون نیاز به حضور در محل یا مراسمی خاص، به سادگی و تنها از طریق رایانه شخصی خود در مزایده مربوط به شماره‌های رند ایرانسل شرکت کنند.

سیم‌کارت‌های ارایه شده توسط این اپراتور، یوسیم با قابلیت اتصال به آخرین نسل فن‌آوری تلفن همراه است و به راحتی و بدون نیاز به برش، قابل تبدیل به اندازه‌های میکرو و نانو برای استفاده در انواع گوشی‌‌ها است.

در این مزایده، شماره‌های رند این اپراتور در ۴ دسته مختلف با عنوان پلانتیوم، طلایی، نقره‌ای و برنزی عرضه شده است.

هر مشترک جهت شرکت در مزایده، باید حداقل ۲۰ درصد از مبلغی را که تمایل دارد با آن وارد مزایده شود، از طریق درگاه اینترنتی موجود در پورتال ایرانسل به حساب معرفی شده واریز کند. این مبلغ به عنوان ضمانت شرکت در مزایده، تا تعیین تکلیف مزایده‌هایی که مشترک در آن‌ها شرکت کرده در این حساب نگهداری خواهد شد.

هر مشترک در مجموع تا سقف ۵ برابر سپرده مذکور، امکان ارایه پیشنهاد خواهد داشت. در صورتی که مشترک جزء برندگان مزایده نباشد، سپرده شرکت در مزایده ظرف ۷ روز کاری از زمان درخواست استرداد سپرده به وی برگشت داده خواهد شد.

تمامی مشترکان ایرانسل اعم از دائمی و اعتباری، حقیقی یا حقوقی، در صورت عدم وجود محدودیت ثبت‌نام سیم‌کارت جدید مطابق مصوبات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، می‌توانند با ورود به پورتال مزایده ایرانسل و پرداخت سپرده پیش‌بینی شده، نسبت به شرکت در مزایده و خرید امتیاز سیم‌کارت‌های رند اقدام کنند.

بعد از اتمام زمان هر مزایده، شخصی که بالا‌ترین پیشنهاد را ثبت کرده باشد به عنوان برنده مزایده انتخاب خواهد شد و دو نفر بعدی نیز به عنوان رزرو اول و رزرو دوم انتخاب می‌شوند. این دو نفر در واقع دارای بالا‌ترین پیشنهاد‌ها به ترتیب بعد از پیشنهاد فرد برنده هستند.

نوع شماره رند برنده شده از حیث اعتباری یا دائمی بودن توسط فرد برنده قابل تعیین است. در صورت انتخاب نوع دائمی، مبلغ ۱۰۰ هزار تومان به قیمت نهایی افزوده خواهد شد.

پس از اتمام تمامی مراحل مزایده و پرداخت مبلغ پیشنهادی و تعیین نوع شماره از لحاظ دائمی یا اعتباری بودن، شماره رند خریداری شده به نام فرد برنده صادر شده و بدون دریافت هزینه حمل، به نشانی پستی وی ارسال می‌شود. هنگام نخستین ورود به پرتال، کاربر باید نشانی پستی خود را مشاهده و تأیید کند.

در صورت برنده شدن در مزایده، سیم‌کارت پس از طی مراحل قانونی به همان نشانی ارسال خواهد شد.

 

تحویل و فعال‌سازی سیم‌کارت موضوع مزایده، صرفاً با ارایه کارت ملی یا شناسنامه جدید برای مشترکان ایرانی و گذرنامه برای اتباع غیرایرانی امکان‌پذیر خواهد بود.