مرگ دومین قربانی حادثه بیمارستان عرفان

زن جوانی که در اقدامی جنون‌آمیز، قربانی تیراندازی مرگبار همسر جوان خود قرار گرفته بود پیش از ظهر دیروز بعد از یک هفته جدال با مرگ روی تخت بیمارستان جان سپرد.  به گزارش مهر، ۷ اردیبهشت ماه مأموران کلانتری ۱۳۴ شهرک غرب در تماس با بازپرس ویژه قتل از تیراندازی خونین در پارکینگ بیمارستان عرفان […]

زن جوانی که در اقدامی جنون‌آمیز، قربانی تیراندازی مرگبار همسر جوان خود قرار گرفته بود پیش از ظهر دیروز بعد از یک هفته جدال با مرگ روی تخت بیمارستان جان سپرد.

 به گزارش مهر، ۷ اردیبهشت ماه مأموران کلانتری ۱۳۴ شهرک غرب در تماس با بازپرس ویژه قتل از تیراندازی خونین در پارکینگ بیمارستان عرفان خبر دادند.

ساعت ۱۹ با تعطیلی شیفت کاری بیمارستان، مرد جوان به همراه همسرش به پارکینگ بیمارستان رفته و سوار خودروی سمند نقره‌ای می‌شوند. اما قبل از حرکت خودروی سواری مرد جوان با استفاده از یک فقره اسلحه کمری اقدام به شلیک دو گلوله به سمت همسرش کرده و بعد از مجروح کردن زن جوان با استفاده از همان اسلحه به سمت سر خودش شلیک کرده بود.

نگهبان پارکینگ با توجه به سر و صدای تیراندازی به محل حادثه مراجعه می‌کند و با مشاهده پیکر غرق در خون زن و مرد جوان ضمن تماس با پلیس هر دو مجروح را به بیمارستان منتقل می‌کنند.

بنابراین گزارش چند ساعت بعد از وقوع حادثه مرد ۳۵ ساله به دلیل شدت جراحات وارده روی تخت بیمارستان جان سپرد و پرونده قتل مشکوک مرد جوان با دستور بازپرس به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد.

در حالی که تحقیقات برای واکاوی علت وقوع این حادثه ادامه داشت پیش از ظهر دیروز، ندا ۳۲ ساله نیز بعد از ۷ روز جدال با مرگ تسلیم شد و جان خود را از دست داد.

بررسی‌های پلیسی نشان می‌دهد که زن و مرد جوان از مدت‌ها قبل به دلیل اختلاف‌های متعدد با هم قهر بودند و قصد جدا شدن از یکدیگر را داشتند که مرد جوان که دارای نسبت فامیلی با همسرش نیز بود اقدام به تیراندازی به همسرش و سپس قتل خود کرد.

 

تحقیقات پلیسی درباره علت وقوع این حادثه و انگیزه متهم از سوی کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ادامه دارد.