برخورد شدید با دستفروشان آرم طرح ترافیک روزانه

  مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک گفت: دستفروشان آرم طرح ترافیک روزانه که در معابر ورودی محدوده طرح ترافیک مستقر هستند هیچ گونه وابستگی به سازمان حمل‌ونقل و ترافیک ندارند. به گزارش مناقصه‌مزایده، مصطفی قنبرنژاد با اشاره به این‌که آرم‌های روزانه به منظور تردد آسان آن دسته از شهروندان که بنابر ضرورت ناگزیر به […]

 

مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک گفت: دستفروشان آرم طرح ترافیک روزانه که در معابر ورودی محدوده طرح ترافیک مستقر هستند هیچ گونه وابستگی به سازمان حمل‌ونقل و ترافیک ندارند.

به گزارش مناقصه‌مزایده، مصطفی قنبرنژاد با اشاره به این‌که آرم‌های روزانه به منظور تردد آسان آن دسته از شهروندان که بنابر ضرورت ناگزیر به استفاده از خودرو شخصی شان در محدوده طرح هستند، درنظر گرفته شده است، گفت: شهروندان می‌توانند از ۴ روش نسبت به تهیه آرم‌های روزانه و هفتگی اقدام کنند.

به گفته مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک، مراجعه به سایت شهرداری تهران به آدرس www.tehran.ir، شماره‌گیری # ۱ * ۳ * ۱۳۷ * از ساعت ۱۲ بامداد لغایت ۱۹ صرفاً برای دارندگان سیم‌کارت‌های اپراتور همراه اول و ایرانسل، شماره‌گیری # ۱۳۷ * ۷۲۴ * از ساعت ۱۲ بامداد لغایت ۱۹ صرفاً برای دارندگان سیم کارت‌های اپراتوردوم (ایرانسل)، و روش چهارم مراجعه به سامانه حساب شهروندی به آدرس اینترنتی tca.tehran.ir، ثبت‌نام در سامانه، شارژ حساب شهروندی، شماره‌گیری #۱*۳*۱۳۷* از ساعت ۱۲بامداد لغایت ۱۹، ثبت پلاک خودرو و برداشت از شارژ حساب شهروندی؛ روش‌هایی است که متقاضیان می‌توانند آرم روزانه یا هفتگی دریافت کنند.

وی تصریح کرد: هیچ‌گونه درخواست تغییر تاریخ و پلاک مجوز طرح ترافیک روزانه خریداری شده، پذیرفته و اقدام نخواهد شد.

قنبرنژاد در ادامه به حضور دستفروشان آرم‌های روزانه در مبادی ورودی محدوده طرح ترافیک اشاره کرد و گفت: عوامل انسانی هستند که در مبادی ورودی محدوده مستقر می‌شوند و اقدام به فروش آرم‌های روزانه از طریق موبایل می‌کنند، شهروندان در نظر داشته باشند که دستفروشان فوق هیچ گونه وابستگی به سازمان ترافیک ندارند.

 

وی تأکید کرد: سازمان حمل و نقل و ترافیک با شناسایی این عوامل با توجه به این‌که دستفروشی به هر نحوی ممنوع است، مراتب را به دستگاه قضایی ارجاع خواهد کرد.