نیمی از سازمان‌های جهان به دنبال افزایش استفاده از خدمات IT

   ۵۰ درصد مدیران IT اعلام کردند نیازهای کسب و کار آن‌ها در عرصه فن‌آوری اطلاعات روز به روز در حال افزایش است. شرکت EMC از بزرگ‌‌ترین تولیدکنندگان نرم‌افزارهای سازمانی در جهان براساس یک مطالعه جدید اعلام کرد چشم‌انداز استراتژیک مدیران IT این است که هرچه سریع‌تر سازمان خود با نسل جدید حافظه‌های ذخیره‌ساز اطلاعات […]

 

 ۵۰ درصد مدیران IT اعلام کردند نیازهای کسب و کار آن‌ها در عرصه فن‌آوری اطلاعات روز به روز در حال افزایش است.

شرکت EMC از بزرگ‌‌ترین تولیدکنندگان نرم‌افزارهای سازمانی در جهان براساس یک مطالعه جدید اعلام کرد چشم‌انداز استراتژیک مدیران IT این است که هرچه سریع‌تر سازمان خود با نسل جدید حافظه‌های ذخیره‌ساز اطلاعات هماهنگ کنند و از این طریق بتوانند کارایی کسب و کار خود را افزایش دهند.

به گزارش ایتنا به نقل از آی‌تی‌پی، بخش اعظم مدیران IT حاضر در این بررسی اعلام کردند سرویس‌های پیشرفته مخصوص تحلیل داده مهم‌ترین نیاز پیش‌روی سازمان آن‌ها محسوب می‌شود.

در این بررسی به صورت ویژه بر افزایش اهمیت IT برای پاسخگویی به نیاز سازمان‌ها و رویارویی با مشکلات پیش‌روی آن‌ها تأکید شد.

بر اساس نتایج حاصل از این بررسی ۵۰ درصد مدیران IT اعلام کردند نیازهای کسب و کار آن‌ها در عرصه فن‌آوری اطلاعات روز به روز در حال افزایش است. در این میان ۴۶ درصد مدیران توضیح دادند افزایش بودجه IT در سازمان آن‌ها باعث شده است بتوانند به صورت رقابتی‌تر عمل کنند.

شرکت EMC بر پایه این مطالعه جدید اعلام کرد سازمان‌های مستقر در منطقه خاورمیانه به‌طور میانگین بیش از دیگر سازمان‌ها احساس نیاز می‌کنند تا خود را به آخرین و پیشرفته‌‌ترین فن‌آوری‌ها مجهز کنند.

 

بیش از ۶۰ درصد مدیران حاضر در این بررسی اعلام کردند که شاهد افزایش به‌کارگیری داده‌ها در سازمان خود هستند و ۲۶ درصد آن‌ها احتمال دادند حجم داده‌ها در سازمان آن‌ها تا سال ۲۰۱۷ میلادی رشد ۳۰ درصدی را تجربه کند.