استقبال فعالان داخلی و خارجی نفت و پتروشیمی از غرفه بورس کالا

  دومین روز نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در حالی سپری می‌شود که بازدیدکنندگان از غرفه بورس کالای ایران در محل غرفه ارکان بازار سرمایه این نمایشگاه بازدید کردند. به گزارش «پایگاه خبری بورس کالای ایران»، نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در حالی روز شلوغی را پشت سر می‌گذارد که علاوه […]

 

دومین روز نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در حالی سپری می‌شود که بازدیدکنندگان از غرفه بورس کالای ایران در محل غرفه ارکان بازار سرمایه این نمایشگاه بازدید کردند.

به گزارش «پایگاه خبری بورس کالای ایران»، نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در حالی روز شلوغی را پشت سر می‌گذارد که علاوه بر دست‌اندرکاران داخلی شاهد حضور پر رنگ فعالان و سرمایه‌گذاران خارجی حوزه نفت، گاز و پتروشیمی در این نمایشگاه هستیم.

در این بین با توجه به انجام معاملات پتروشیمی و فرآورده‌های نفتی در بورس کالای ایران غرفه این بورس با استقبال بازدیدکنندگان این نمایشکاه مواجه شده است.

فعالان و سرمایه‌گذارن خارجی حضور یافته در غرفه بورس کالای ایران از کشورهای فنلاند، آلمان، هلند، ژاپن، چین و سنگاپور بودند که با سازوکار معاملات محصولات پتروشیمی و فرآورده‌های نفتی و همچنین فرصت‌های بورس کالا در بعد بین‌المللی با توجه به اجرای برجام و دوران پساتحریم، آشنا شدند.

 

گفتنی است، از مباحث مهم مطرح شده میان کارشناسان بورس کالا و فعالان خارجی حوزه نفت و پتروشیمی، برگزاری کنفرانس بین‌المللی قیر با حضور بورس کالا و تمامی فعالان بین‌المللی بازار قیر بود که قرار است در شهریور سال جاری برگزار شود.