حضور ۶ هزار و ۵۰۰ تنی ایرالکو در بورس کالا

  دیروز ۱۱۷ هزار و ۶۰۰ تن انواع قیر در تالار صادراتی بورس کالای ایران عرضه شد. به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل بورس کالای ایران، در این روز و در تالار صادراتی ۱۱۷ هزار و ۶۰۰ تن انواع قیر شامل ۶۰۷۰، ۴۰۵۰، ۸۵۱۰۰، امولسیون، MC، PG و VG از […]

 

دیروز ۱۱۷ هزار و ۶۰۰ تن انواع قیر در تالار صادراتی بورس کالای ایران عرضه شد.

به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل بورس کالای ایران، در این روز و در تالار صادراتی ۱۱۷ هزار و ۶۰۰ تن انواع قیر شامل ۶۰۷۰، ۴۰۵۰، ۸۵۱۰۰، امولسیون، MC، PG و VG از تولیدات شرکت‌های پالایش نفت تبریز، نفت جی، عایق حصار مهران، قیران پخش ستاره ایرانیان، توسعه تجاری طلای سیاه، شیمی تجارت نقش جهان، عایق اصفهان و مهندسی قیر و آسفالت غرب بر روی تابلو عرضه شد.

بر اساس این گزارش، در تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی نیز در این روز ۱۷۴ هزار و ۸۶۷ تن انواع قیر، مواد پلیمری، لوب کات، گوگرد و وکیوم باتوم عرضه شد.

علاوه بر این تالار محصولات صنعتی و معدنی در این روز شاهد عرضه ۶ هزار و ۵۰۰ تن شمش آلیاژی شرکت ایرالکو، ۵۰۰ تن کک متالورژی شرکت کک‌سازی زرند و ۲۳ هزار و ۴۰۵ تن انواع میلگرد و تیرآهن شرکت ذوب‌آهن اصفهان بود.

 

تالار محصولات کشاورزی نیز در این روز شاهد عرضه ۲۰۱ تن انواع شکر سفید شرکت‌های کشت و صنعت فارابی، امیرکبیر، دعبل و کشت و صنعت دهخدا و ذرت خوزستان بود.