معاون فن‌آوری و نوآوری وزارت ارتباطات خبر داد:حذف ردیف وام وزارت ارتباطات به بخش خصوصی از بودجه ٩٥

  امیرحسین دوایی گفت: حذف وام وجوه اداره شده این وزارت از بودجه سال ۹۵ به معنی حذف این اعتبار نیست بلکه اعتبار مربوطه در بودجه ۳۳۳ شرکت زیرمجموعه وزارت دیده شده و نیازی به درج در قانون بودجه ندارد. معاون فن‌آوری و نوآوری وزارت ارتباطات در گفت‌‌وگو با فارس، درباره حذف وام وجوه اداره […]

 

امیرحسین دوایی گفت: حذف وام وجوه اداره شده این وزارت از بودجه سال ۹۵ به معنی حذف این اعتبار نیست بلکه اعتبار مربوطه در بودجه ۳۳۳ شرکت زیرمجموعه وزارت دیده شده و نیازی به درج در قانون بودجه ندارد.

معاون فن‌آوری و نوآوری وزارت ارتباطات در گفت‌‌وگو با فارس، درباره حذف وام وجوه اداره شده وزارت ارتباطات از بودجه سال ۹۵ اظهار داشت: وام وجوه اداره شده به بودجه شرکت‌های وزارتخانه منتقل شده و از این رو نیازی به درج در قانون بودجه نداشته است.

وی گفت: منابع مالی کمیته وام وجوه اداره شده وزارت ارتباطات از درآمد سازمان تنظیم مقررات ارتباطات، سازمان‌های فن‌آوری اطلاعات و شرکت ارتباطات زیرساخت تأمین می‌شود که امسال به صورت سیستماتیک در بودجه این شرکت‌ها و سازمان‌ها دیده شده است.

 

دوایی در پاسخ به این سؤال که سال گذشته اعتبار وام وجوه اداره شده وزارت ۱۲۰ میلیارد تومان و دو سال قبل ۷۰ میلیارد تومان بوده و امسال چه رقمی خواهد بود گفت: اعتبار به نسبت در آمد هر سال شرکت‌ها و سازمان‌های محل تأمین اعتبار تخصیص می‌یابد که تلاش می‌شود در صورت نیاز اعتبار هر سال نسبت به سال گذشته با افزایش همراه باشد.