توکلی تشریح کرد:آخرین وضعیت مزایده واگذاری آلومینیم المهدی و هرمزال

  عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: با مذاکراتی که با وزیر کشور برای رسیدگی سریع‌تر به پرونده واگذاری غیرقانونی آلومینیم المهدی و هرمزال داشتم وی قول رسیدگی ویژه به این پرونده را داده است. احمد توکلی درگفت وگو با خانه ملت، در خصوص آخرین پیگیری‌های پرونده واگذاری آلومینیم المهدی و هرمزال گفت: […]

 

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: با مذاکراتی که با وزیر کشور برای رسیدگی سریعتر به پرونده واگذاری غیرقانونی آلومینیم المهدی و هرمزال داشتم وی قول رسیدگی ویژه به این پرونده را داده است.

احمد توکلی درگفت وگو با خانه ملت، در خصوص آخرین پیگیری‌های پرونده واگذاری آلومینیم المهدی و هرمزال گفت: به رأی هیأت داوری درمورد این پرونده واگذاری اعتراض شده که دادگاه عمومی به این اعتراض رسیدگی خواهد کرد، اما متأسفانه مسؤولان استانی و شخص استاندار درمورد این پرونده خوب عمل نکرده و به تماس‌ها پاسخ نمی‌دهند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در جلسه‌ای که در استانداری برگزار شده، نماینده کارگران اجازه ورود پیدا نکرده است، افزود: خریدار شرکت آلومینیم المهدی و هرمزال که مورد اعتراض بوده به‌طور یک طرفه با نماینده سازمان خصوصی‌سازی که در ایجاد این مشکل نقش دارد، جلسه برگزار کرده و از پذیرش نماینده کارگران خودداری کرده‌اند.

 

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: این موضوع اهانت به جامعه کارگری کشور است، که البته در تماس تلفنی با وزیر کشور این موضوع با رحمانی‌فضلی  در میان گذاشته شد و ایشان قول رسیدگی به این پرونده و بررسی موضوع عدم مجوز ورود به نماینده کارگران را داده است.