پزشکیان:مجلس دهم باید برنامه مشخصی داشته باشد

  نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: مشکل مملکت با شعار دادن حل نمی‌شود، بلکه در این راستا باید برنامه‌ریزی لازم را برای حل مشکل انجام داد و مجلس دهم نیز باید برنامه لازم را داشته باشد. مسعود پزشکیان که همچنین منتخب مردم تبریز، آذر شهر و اسکو در مجلس دهم است […]

 

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: مشکل مملکت با شعار دادن حل نمی‌شود، بلکه در این راستا باید برنامه‌ریزی لازم را برای حل مشکل انجام داد و مجلس دهم نیز باید برنامه لازم را داشته باشد.

مسعود پزشکیان که همچنین منتخب مردم تبریز، آذر شهر و اسکو در مجلس دهم است افزود: مجلس آینده باید در زمینه‌های مختلف برنامه‌های راهبردی داشته باشد و باید از همان ابتدا برنامه راهبردی ۴ سال آینده آن نوشته شود.

وی اولویت اصلی مجلس آینده را بررسی مشکلات اقتصادی و فرهنگی کشور دانست و گفت: باید در این راستا نقشه علمی تهیه شود و همگان بدانند که با داد و بیداد و اعتراض کردن مشکل کشور حل نخواهد شد.

 

وی در ادامه خواستار آن شد که در راستای تهیه این برنامه از نظرات کارشناسی و عالمانه افراد متخصص و آگاه بهره‌گیری و قوانینی وضع شود که پاسخگوی مشکلات مردم و کشور باشد.