کنسرت کیهان کلهر لغو شد

  کنسرت نیشابور «کیهان کلهر» به ‌دستور دادستان این شهرستان لغو شد. به گزارش ایسنا، این اولین کنسرت از مجموعه‌ کنسرت‌های تور کیهان کلهر همراه گروهش بود که قرار بود، طی دو شب در این شهرستان برگزار شود؛ اما در آخرین دقایق در حالی که اعضای گروه از فرودگاه تهران عازم این شهر بودند، طی […]

 

کنسرت نیشابور «کیهان کلهر» به ‌دستور دادستان این شهرستان لغو شد.

به گزارش ایسنا، این اولین کنسرت از مجموعه‌ کنسرت‌های تور کیهان کلهر همراه گروهش بود که قرار بود، طی دو شب در این شهرستان برگزار شود؛ اما در آخرین دقایق در حالی که اعضای گروه از فرودگاه تهران عازم این شهر بودند، طی تماسی کوتاه اعلام شد که کنسرت لغو شده است.

تهیه‌کننده‌ کنسرت کیهان کلهر خبر لغو این اجرا در نیشابور را تأیید کرد.

تمام مجوزهای لازم برای برگزاری این کنسرت، اعم از مجوز شورای تأمین استان، اداره‌ اماکن و وزارت ارشاد گرفته شده بود و صورت‌جلسه‌ شورای تأمین مبنی بر موافقت با برگزاری این کنسرت به رویت اعضای گروه رسیده بود، اما بنابر تصمیم‌های جدید دادستان نیشابور، این کنسرت لغو شد.

قرار است، کیهان کلهر ۲۴ اردیبهشت‌ماه در یزد و ۲۵ و ۲۶ اردیبهشت‌ماه نیز در سالن «انتظار» کرمانشاه اجرا داشته باشد و ۲۷ اردیبهشت‌ماه هم با مردم خرم‌آباد دیدار کند.

 

در این تور کنسرت، گروه «راح روح» نوای کمانچه‌ کیهان کلهر را همراهی می‌کنند که نوید افقه (تنبک)، علی بهرامی‌فرد (سنتور) وهادی آذرپیرا (تار) در آن ساز می‌زنند.