عرضه ۲۷۱ هزار تن انواع محصول در بورس کالا

  تالار داخلی و صادراتی بورس کالای ایران دیروز، شاهد عرضه بیش از ۲۷۱ هزار تن انواع کالا بود. به گزارش «پایگاه خبری بورس کالای ایران»، طی این روز و در تالار صادراتی، ۴۷ هزار و ۵۰۰ تن انواع قیر شرکت‌های نفت جی، پالایش نفت تبریز، عایق حصار مهران و معماران تجارت آفتاب به همراه […]

 

تالار داخلی و صادراتی بورس کالای ایران دیروز، شاهد عرضه بیش از ۲۷۱ هزار تن انواع کالا بود.

به گزارش «پایگاه خبری بورس کالای ایران»، طی این روز و در تالار صادراتی، ۴۷ هزار و ۵۰۰ تن انواع قیر شرکت‌های نفت جی، پالایش نفت تبریز، عایق حصار مهران و معماران تجارت آفتاب به همراه ۲ هزار تن لوب‌کات سبک شرکت پالایش نفت تبریز برای صادرات به بازارهای جهانی عرضه شد.

شایان ذکر است، در تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی و در بخش داخلی نیز ۱۹ هزار و ۷۰۰ تن انواع قیر بر روی تابلوی عرضه می‌رود. دو هزار تن لوب‌کات سبک شرکت پالایش نفت تبریز، ۵ هزار تن لوب‌کات سنگین پالایش نفت بندرعباس و ۱۰۰ بنزن شرکت ذوب آهن اصفهان از دیگر عرضه‌های این تالار به شمار رفت.

علاوه بر کالاهای مذکور، افزون بر ۴۱ هزار تن انواع مواد پلیمری شامل انواع PVC، SBR، پلی‌اتیلن، پلی‌پروپیلن و پلی‌استایرن از سوی کارگزاران در تالار معاملات بر روی تابلوی عرضه رفت. این گزارش حاکی است شرکت پالایش گاز هاشمی‌نژاد و پالایش نفت شازند اراک نیز به ترتیب در این روز ۲ هزار تن گوگرد کلوخه و ۱۷۰۰تن و گوگرد گرانوله تولیدی خود را در بورس کالای ایران عرضه کردند.

براساس این گزارش، تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران نیز طی روز گذشته شاهد عرضه ۶۰۰ تن تیرآهن بال پهن سایز ۱۴، ۴۶ تن سبد تیرآهن سایز ۱۲ و ۱۶ به همراه ۵۱۶ تن میلگرد A۳ سایز ۱۸ شرکت ذوب آهن اصفهان بود.

شرکت ایرالکو نیز در این تالار ۵۰۰ تن شمش هزار پوندی ۹۹.۸ عرضه کردند. ضمن آن که ۳۰ کیلوگرم شمش طلای شرکت استحصال مواد معدنی تخت سلیمان نیز از دیگر عرضه‌های این تالار بود.

 

کارگزاران بورس کالای ایران دیروز همچنین ۱۳ هزار تن انواع جو دامی، روغن، سویا، شکر سفید، کنجاله سویای پرک و گندم دوروم را در تالار محصولات کشاورزی عرضه کردند.