وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد:افزایش سهم آموزش و پرورش از بودجه دولت به ۱۱٫۷ درصد

  وزیر آموزش و پرورش گفت: سهم آموزش و پرورش از بودجه دولت از ۹ به ۱۱٫۷ درصد افزایش یافته است. به گزارش ایسنا، علی اصغر فانی در جلسه شورای اداری شهرستان انار اظهار کرد: در دولت یازدهم و برنامه ششم توسعه مبنای برنامه را به اجرای سند تحول بنیادین که طراحی آن ۱۰ سال […]

 

وزیر آموزش و پرورش گفت: سهم آموزش و پرورش از بودجه دولت از ۹ به ۱۱٫۷ درصد افزایش یافته است.

به گزارش ایسنا، علی اصغر فانی در جلسه شورای اداری شهرستان انار اظهار کرد: در دولت یازدهم و برنامه ششم توسعه مبنای برنامه را به اجرای سند تحول بنیادین که طراحی آن ۱۰ سال طول کشید، قرارداده‌ایم. چرا که تأکید مقام معظم رهبری نیز بر اجرای سند تحول بنیادین است.

وی به تحصیل بیش از ۱۳ میلیون دانش آموز در کشور اشاره کرد و گفت: به معلمان کشور و استان کرمان تبریک می‌گویم که در بخش آموزش و پرورش گام‌های بلندی در دولت تدبیر و امید در جهت توسعه عدالت آموزش برداشته‌اند.

فانی همچنین با اشاره به نتیجه دادن برجام با تلاش تیم دیپلماسی دولت، عنوان کرد: این امر که باعث شد ایران‌هراسی را که دشمنان ایران اسلامی به وجود آورده بودند خنثی شود.

 

وزیر آموزش و پرورش ابراز کرد: در اوایل استقرار دولت یازدهم با اقتصاد تورمی مواجه بودیم و تورم بیش از ۴۰ درصدی را داشتیم که امروز این تورم با تلاش دولتمردان و مسؤولان و دولت به حدود ۱۲ درصد کاهش یافته است.