نظر نمایندگان در مورد ریاست مجلس هر لحظه تغییر می‌کند

  عضو هیأت‌رییسه مجلس نهم گفت: در جلسه اصولگرایان، احساس می‌کردم برخی از دوستانی که در جلسه حضور داشتند، در دقیقه ۹۰ تصمیم گرفته‌اند که به کدام جلسه بیایند و برداشتم این بود که تا روز قبل هم نمی‌دانستند که چگونه عمل کنند. به گزارش ایلنا، علیرضا منادی‌سفیدان با اشاره به مجموع تعداد اعلام‌ شده […]

 

عضو هیأت‌رییسه مجلس نهم گفت: در جلسه اصولگرایان، احساس می‌کردم برخی از دوستانی که در جلسه حضور داشتند، در دقیقه ۹۰ تصمیم گرفته‌اند که به کدام جلسه بیایند و برداشتم این بود که تا روز قبل هم نمی‌دانستند که چگونه عمل کنند.

به گزارش ایلنا، علیرضا منادی‌سفیدان با اشاره به مجموع تعداد اعلام‌ شده در خصوص حاضران در جلسه‌های همزمان اصلاح‌طلبان و اصولگرایان، گفت: احتمال دارد برخی از نمایندگان در هر دو جلسه حضور یابند با این حساب، چندان نمی‌توان روی این اعداد حساب کرد.

عضو هیأت‌رییسه مجلس نهم یادآور شد: با این حال، براساس همین آمار و ارقام می‌توان گفت که تکلیف رییس و هیأت‌ رییسه تاحدودی مشخص شده است.

او گفت: با توجه به این‌که بیش از ۸۰ نفر از منتخبان جدید به‌صورت مستقل وارد مجلس شده‌اند، نمی‌توان نتیجه‌گیری کرد که وزن کدام گروه بیش‌تر است، اما به نظر بنده تعداد مستقلان متمایل به اصولگرایان اندکی بیش از مستقلانی است که تمایل دارند به فراکسیون اصلاح‌طلبان بپیوندند.

نماینده اصولگرای مردم تبریز در مجلس نهم با تأکید بر این‌که رأی نمایندگان هر لحظه تغییر می‌کند، گفت: در جلسه روز شنبه اصولگرایان احساس می‌کردم برخی از دوستانی که در جلسه حضور داشتند، در دقیقه ۹۰ تصمیم گرفته‌اند که به کدام جلسه بیایند و برداشت من این بود که تا روز قبل هم نمی‌دانستند که چگونه عمل کنند.

 

منادی‌سفیدان در پاسخ به این سؤال که رییس مجلس دهم چه کسی خواهدبود، خاطرنشان کرد: ا…اعلم! اما نظر من این است که آقای لاریجانی شانس بیش‌تری دارند.