جانشین اداره کل منابع انسانی نیروهای مسلح:فقط بختیار به اردوی تیم ملی می‌رسد

  جانشین اداره کل منابع انسانی نیروهای مسلح توضیحات کاملی را درباره بازیکنان سرباز ملی پوش فوتبال ایران ارایه کرد. موسی کمالی در گفت‌وگو با «ورزش سه»، پس از اظهارات اخیر مهدی تاج درباره موضوعات مربوط به سربازان متخلف توضیحاتی را ارایه کرد که صحبت‌های وی را در ادامه می‌خوانید: حضور در تیم ملی تا […]

 

جانشین اداره کل منابع انسانی نیروهای مسلح توضیحات کاملی را درباره بازیکنان سرباز ملی پوش فوتبال ایران ارایه کرد.

موسی کمالی در گفت‌وگو با «ورزش سه»، پس از اظهارات اخیر مهدی تاج درباره موضوعات مربوط به سربازان متخلف توضیحاتی را ارایه کرد که صحبت‌های وی را در ادامه می‌خوانید:

حضور در تیم ملی تا پایان خدمت ممنوع!

کمالی درباره اظهارات مهدی تاج مبنی بر این‌که موضوع سربازان ملی پوش در حال حل شدن است، می‌گوید: من هم صحبت‌های وی را شنیدم. اما دوست ندارم پاسخ این برادر ارجمند را بدهم. با این وجود در ماجرای فوتبالیست‌های متخلف هیچ تغییری حاصل نشده است؛ بنا هم نیست تغییری حاصل شود. این بازیکنان تا پایان خدمت سربازی شان در تیم نظامی بازی می‌کنند و تا زمانی که مشغول خدمت هستند، حق حضور در تیم ملی را ندارند.

بختیار روزهای آخر خدمتش را سپری می‌کند

او با اشاره به موضوع بختیار رحمانی تأکید می‌کند: بختیار رحمانی چند روز آخر خدمت سربازی‌‌اش را سپری می‌کند و بعد از پایان خدمتش می‌تواند در تیم ملی بازی کند. شما توجه داشته باشید که وقتی خدمت سربازی بازیکنان تمام می‌شود، دیگر در اختیار ما نیستند و هر بازیکنی سربازی‌‌اش تمام شد، می‌تواند در تیم ملی بازی کند.

فقط حمودی سربازی‌‌اش تمام شد

جانشین اداره کل منابع انسانی نیروهای مسلح در پاسخ به این پرسش که کدام یکی از فوتبالیست‌های متخلف سربازی شان تمام شده است، عنوان می‌کند: از بین بازیکنان سربازی فقط علی حمودی سربازی‌‌اش تمام شده است. سایر بازیکنان همچنان خدمت شان ادامه دارد. همان‌طور که گفتم بختیار رحمانی نیز چند روز بیش‌تر به سربازی‌‌اش باقی نمانده است.

ماهینی ۳ ماه، رفیعی یک سال

سردار موسی کمالی درباره وضعیت حسین ماهینی و سروش رفیعی، دو بازیکن مورد علاقه کی‌روش بیان می‌کند: سروش رفیعی تا سال ۹۶ سرباز است و از سوی دیگر ماهینی نیز که در روزهای گذشته گفته شده خدمتش تمام است، همچنان سرباز است و ۳ ماه دیگر سربازی‌‌اش تمام می‌شود.

باشگاه نظامی محل خدمت سربازان است

 

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان می‌کند: آن‌هایی که ابهام دارند چرا بازیکنان سربازی در تیم باشگاهی‌شان بازی می‌کنند اما در تیم ملی نمی‌توانند به میدان بروند، بدانند که باشگاه نظامی محل خدمت بازیکنان است. ما هرگز سربازی که غیبت داشته باشد را مأمور نمی‌کنیم. به همین خاطر نمی‌توانیم بگوییم حضورشان در باشگاه‌های نظامی و عدم حضور در تیم ملی منطقی ندارد.