اعتبار درنظر گرفته شده برای مسکن مهر کافی نیست

  نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: سهم البرز از اعتبار در نظر گرفته شده برای تکمیل طرح‌های مسکن مهر مشخص نیست. به گزارش ایسنا، محمدجواد کولیوند اظهار کرد: تکمیل نشدن به موقع طرح‌های مسکن مهر در البرز به معضلی بزرگ تبدیل شده است. او ادامه داد: با توجه به اهمیت این موضوع […]

 

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: سهم البرز از اعتبار در نظر گرفته شده برای تکمیل طرح‌های مسکن مهر مشخص نیست.

به گزارش ایسنا، محمدجواد کولیوند اظهار کرد: تکمیل نشدن به موقع طرح‌های مسکن مهر در البرز به معضلی بزرگ تبدیل شده است.

او ادامه داد: با توجه به اهمیت این موضوع و درخواست‌های مکرر مردم برای تحویل مسکن مهر به متقاضیان بنا بر تعهدات دولت، قائم مقام وزیر راه و شهرسازی مسؤول و مجری تکمیل طرح شده است.

کولیوند خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس با پیگیری‌های مستمر دولت را موظف به انجام اقداماتی برای تکمیل طرح در اسرع وقت کرده‌اند.

این نماینده مجلس گفت: از این رو معاون اول رییس‌جمهور در مرحله اول ۱۰ هزار میلیارد تومان اعتبار به آن اختصاص داد اما سهم البرز تاکنون مشخص نشده است.

وی توضیح داد: با توجه به مشکلات و کاستی‌های پروژه‌های مسکن مهر به نظر می‌رسد ۱۰ هزار میلیارد در نظر گرفته شده جهت تکمیل این طرح‌ها کافی نباشد.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به حساسیت و اهمیت مسکن مهر برای مردم باید اعتبار بیش‌تری برای ساماندهی این طرح‌ها در نظرگرفته شود.

کولیوند با اشاره به وضعیت پروژه‌های مسکن مهر البرز گفت: در مسکن مهر ماهدشت، شهر ابریشم، شهر جدید هشتگرد، اشتهارد و نظرآباد معضلات فراوانی به چشم می‌خورد و از نظر زیرساخت‌ها نیز کاستی‌های محسوسی وجود دارد.

وی اظهار کرد: این مشکلات در شورای اداری استان مطرح شده و بنا است معاون عمرانی استاندار این موضوع را به جد پیگیری کند.

 

نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: مسکن مهر معضل بزرگی است و تا دولت سهم خود را پرداخت نکند نمی‌توان به حل آن امیدوار بود.