جراره:مردم در مراجعه به نمایندگان از وضعیت رکود می‌نالند

  عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: بهتر است دولت به جای طرح موضوعات حاشیه‌ای به گرانی سرسام‌آور حاکم بر جامعه رسیدگی کند. به گزارش تسنیم، ابوالقاسم جراره نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی شرایط اقتصادی کشور را نامناسب ارزیابی کرد و گفت‌: چندی است که شاهدیم رییس‌جمهور در صحبت‌‌هایش به مسایل حاشیه‌ای […]

 

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: بهتر است دولت به جای طرح موضوعات حاشیه‌ای به گرانی سرسام‌آور حاکم بر جامعه رسیدگی کند.

به گزارش تسنیم، ابوالقاسم جراره نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی شرایط اقتصادی کشور را نامناسب ارزیابی کرد و گفت‌: چندی است که شاهدیم رییس‌جمهور در صحبت‌‌هایش به مسایل حاشیه‌ای می‌پردازد که باعث می‌شود وی نتواند به وعده‌هایی که در تبلیغات انتخاباتی به مردم داده بود، عمل کند.

وی با اظهار تأسف از وضعیت اقتصادی کشور افزود: در حال حاضر فعالیت‌های تولیدی در کشور در شرایط رکود به سر می‌برد که بهتر است دولت به جای پرداختن به مسایل حاشیه‌ای نظیر اظهارنظر درباره انتخابات و یا میزان رد یا تأیید صلاحیت‌شده‌ها به وظایفش عمل و گره‌ای از مشکلات اقتصادی کشور باز کند.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس تأکید کرد: تماس‌‌ها و مراجعات متعددی به دفتر نمایندگان مجلس در حوزه‌های انتخابیه‌شان پیرامون رکود در بخش‌های تولیدی انجام می‌شود که واقعاً ما نمی‌دانیم چه پاسخی باید به مردم بدهیم.

جراره با بیان این‌که رکود اقتصادی با شعار حل نمی‌شود، گفت: دولت با ورود به مسایل حاشیه‌ای فرافکنی نکند و درصدد رفع مشکلات اقتصادی مردم و بنگا‌های تولیدی باشد.

 

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس در پایان خاطرنشان کرد: بهتر است دولت به جای طرح موضوعات حاشیه‌ای به گرانی سرسام‌آور حاکم بر جامعه رسیدگی کند و بدون بهانه برنامه مشخصی برای برون‌رفت کشور از رکود و بهبود وضع معیشت مردم ارایه دهد.