بنا: مشکلی نیست تا المپیک می‌مانم

  سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: با توجه به صحبت‌هایی که با دبیر فدراسیون کشتی داشتیم، قرار شد شرایط مدنظر فراهم شود. مشکلی نیست و انشاا… تا المپیک کنار تیم ملی خواهم ماند و امیدوارم بعد از المپیک هم این همکاری تداوم داشته باشد. به گزارش ایسنا، محمد بنا در حاشیه ضیافت شام استاندار […]

 

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: با توجه به صحبت‌هایی که با دبیر فدراسیون کشتی داشتیم، قرار شد شرایط مدنظر فراهم شود. مشکلی نیست و انشاا… تا المپیک کنار تیم ملی خواهم ماند و امیدوارم بعد از المپیک هم این همکاری تداوم داشته باشد.

به گزارش ایسنا، محمد بنا در حاشیه ضیافت شام استاندار فارس گفت: در گذشته شرایط فراهم بود و من هم کار را با تیم ملی ادامه دادم اما گاه به اقتضای زمان، نظر افراد تغییر می‌کند.

وی که در پاسخ به سؤال ایسنا در خصوص اظهارات اخیرش مبنی بر این‌که اگر شرایط مهیا نباشد بعد از جام جهانی کناره‌گیری می‌کند، خاطرنشان کرد: در آن زمان شرایط مقداری سخت بود و هر فرد براساس به شرایط صحبت می‌کند.

بنا، با یادآوری این‌که هیچ‌گاه برای خودش بیش از آنچه به‌عنوان حقوق توافق شده چیزی نخواسته است، تأکید کرد: تمام تلاشم فراهم کردن شرایطی بهتر و مطلوب‌تر برای کشتی‌گیران تیم ملی بوده است.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی، در ادامه تصریح کرد: الان تمام نگاهمان به کسب عنوانی شایسته در رقابت‌های جام جهانی شیراز است و امیدواریم با نتایجی خوب این رقابت‌‌ها را به اتمام رسانده و آن وقت به المپیک فکر کنیم.

بنا با اشاره به این‌که همیشه مسؤولان عنوان می‌کنند که اگر تیم در رقابت‌های جهانی یا المپیک مقام قهرمانی کسب کند به آن‌ها هدیه‌ای خواهند داد، گفت: من اعتقاد دارم آن هدیه‌ای که مسؤولان می‌خواهند بعد از قهرمانی بدهند الان در اختیار تیم قرار دهند تا شرایط مطلوبی را برای کشتی‌گیران فراهم کنند.

او شرایط موجود در خانه کشتی را مطلوب ندانست و گفت: بعد از ۴-۵ ماه، عوض شدن محیط و برگزاری اردو در شیراز خوشبختانه از نظر روحی نشاط خاصی را بین کشتی‌گیران ایجاد کرده است.

بنا با قدردانی از استاندار، مدیر کل ورزش و جوانان و رییس هیأت کشتی استان فارس، گفت: میزبانی خوب شیرازی‌ها، روحیه‌ای مضاعف برای کشتی‌گیران ایجاد کرده است، از نظر ما دیده شدن زحمت بچه‌ها و حضور استاندار و مسؤولان ورزش استان فارس در یک ضیافت شام، به لحاظ روحی تأثیر بسیار مطلوبی دارد.

وی با بیان این‌که طی ۳۰ سال گذشته به شیراز سفر نکرده بود، گفت: من با تمام وجود از شیراز لذت می‌برم، از مهمان‌نوازی و میزبانی بسیار خوب مردم و مسؤولان شیراز لذت می‌برم و قدردان همه هستم و امیدوارم جام قهرمانی را به زیبایی تمام تصاحب کرده و به میزبانان خوبمان هدیه کنیم.

بنا شرایط اردو را به لحاظ فنی و تجهیزاتی نیز خوب ارزیابی و اضافه کرد: شرایط خوبی فراهم شده، با آن که مجموعه تختی کوچک است اما مشکلی نداریم و امکانات موجود در پایگاه قهرمانی هم مطلوب است.

بنا در ادامه شرایط کشتی‌گیران فرنگی‌کار ایران را در کسب سهمیه المپیک را خوب توصیف و اضافه کرد: فعلاً جام جهانی را مرور می‌کنیم.

 

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی تصریح کرد: انشاا… توفیق این را داشته باشم و همان گونه که قبلاً هم گفته‌ام برای ۵، ۶ سال تیم ملی برنامه‌ریزی کرده و همراه این تیم باشم.