تغییرات پرسپولیس برای فصل بعد زیاد نیست

  عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس با بیان این‌که بعید است تغییرات این تیم برای فصل آینده زیاد باشد، گفت: اولویت برانکو ایوانکوویچ باید این باشد که لیست بازیکنان موردنظرش را به باشگاه بدهد. حمیدرضا گرشاسبی در گفت‌و‌گو با مهر، درباره ارزیابی‌اش از عملکرد پرسپولیس در لیگ پانزدهم و عنوان نایب قهرمانی این تیم، اظهارکرد: […]

 

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس با بیان این‌که بعید است تغییرات این تیم برای فصل آینده زیاد باشد، گفت: اولویت برانکو ایوانکوویچ باید این باشد که لیست بازیکنان موردنظرش را به باشگاه بدهد.

حمیدرضا گرشاسبی در گفت‌و‌گو با مهر، درباره ارزیابی‌اش از عملکرد پرسپولیس در لیگ پانزدهم و عنوان نایب قهرمانی این تیم، اظهارکرد: ما در شرایطی به پرسپولیس آمدیم که تیم وضعیت خوبی نداشت. تیم حتی تا رده شانزدهم جدول هم پایین رفت ولی با درایت باشگاه، کادر فنی و بازیکنان به رده دوم رسید و نایب قهرمان شدیم. تقدیر نبود که پرسپولیس قهرمان شود ولی نکته مهم این بود که مردم از نتایج راضی بودند و روز آخر هم فرهنگ قشنگ خود را با تشویق تیم نشان دادند.

وی تأکید کرد: نمره من به پرسپولیس از ۲۰، ۱۹ است. خوشحالم که همه تماشاگران از عملکرد تیم راضی بودند.

عضو هیأت مدیره پرسپولیس درباره این‌که برانکو اعلام کرده است که پرسپولیس قهرمانی را با استقلال خوزستان تقسیم کرد، گفت: کار بزرگ پرسپولیس این بود که از انتهای جدول خود را بالا کشید. همه لباس قهرمانی را برازنده پرسپولیس می‌دانستند و این تیم شخصیت قهرمانی داشت.

گرشاسبی افزود: البته جا دارد به تیم استقلال خوزستان هم تبریک بگویم. این تیم هم در لیگ پانزدهم عملکرد بسیار خوبی داشت و در نهایت به قهرمانی رسید.

وی در خصوص اولویت‌های باشگاه برای فصل بعد، تصریح‌کرد: فعلاً اولویت ما لیست بازیکنان مورد نظر تیم است که برانکو باید زودتر این لیست را به هیأت مدیره و مدیرعامل بدهد. ما هم در حد توان تلاش می‌کنیم خواسته‌های برانکو را تأمین کنیم.

عضو هیأت مدیره پرسپولیس درباره این‌که آیا تغییرات در پرسپولیس زیاد خواهد بود یا خیر، گفت: بعید می‌دانم تغییرات زیاد باشد ولی ما همچنان منتظر لیست برانکو هستیم.

گرشاسبی درباره اولویت‌های بعدی باشگاه برای فصل بعد، تأکیدکرد: آماده‌سازی تیم برای فصل آینده، تشکیل اردوهای داخلی و خارجی و تشکیل آکادمی پرسپولیس از اولویت‌های بعدی ما است. امسال را باید سال قدرت در فوتبال پایه نامگذاری کرد تا بازیکنانی که شایسته هستند، از تیم‌های پایه به تیم بزرگسالان تزریق کنیم.

وی در پایان در پاسخ به این سؤال که آیا هیأت مدیره باشگاه دچار تغییرات خواهد شد یا خیر، گفت: در ورزش هر چیزی ممکن است ولی تا این لحظه صحبتی از تغییرات در باشگاه صورت نگرفته است.

خبر دیگر از سرخ‌ها این که مراسم پایان فصل تیم فوتبال پرسپولیس با حضور وزیر ورزش، رییس فدراسیون فوتبال و تعدادی از مسؤولین باشگاه برگزار شد.

در این مراسم که در تالار مهربانی مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد، محمود گودرزی و نصرا… سجادی وزیر و معاون وزارت ورزش، مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال و برخی از مسؤولان وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال حضور داشتند.

 

همچنین کادر فنی و مدیریت باشگاه پرسپولیس به همراه بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه، اعضای هیأت مدیره، کارکنان و لیدرهای باشگاه در این مراسم حضور داشتند. حسین عبدی از جمع اعضای هیأت مدیره در این مراسم غایب بود.