جلالی:تا چند روز آینده وضعیت نهایی انتشار لیست رهروان ولایت مشخص می‌شود

  رییس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با بیان این‌که در حال حاضر بحث و بررسی در مورد انتشار لیست جداگانه در حال انجام است، گفت: تا چند روز آینده مشخص می‌شود که لیست جداگانه و متفاوت می‌دهیم یا خیر. به گزارش ایسنا کاظم جلالی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران در خصوص انتشار […]

 

رییس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با بیان این‌که در حال حاضر بحث و بررسی در مورد انتشار لیست جداگانه در حال انجام است، گفت: تا چند روز آینده مشخص می‌شود که لیست جداگانه و متفاوت می‌دهیم یا خیر.

به گزارش ایسنا کاظم جلالی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران در خصوص انتشار لیست ائتلاف اصولگرایان و اقدام حامیان لاریجانی و فراکسیون رهروان برای ارایه لیست جداگانه گفت: این‌که ما لیست متفاوتی ارایه کنیم هنوز جمع‌بندی کاملی وجود ندارد. البته بنده و برخی از دوستان از تهران کاندیدا شدیم اما این‌که کسانی از ما حمایت کنند یا نه و یا رأی بدهند و رأی ندهند را نمی‌توانیم در مورد آن اظهارنظر کنیم. به هر حال هر کسی اختیار تنظیم لیست خاصی دارد و نمی‌توان در مورد لیست هم مطلبی گفت.

وی در مورد این‌که آیا لیست جداگانه‌ای ارایه می‌شود، گفت: روی این موضوعات بحث و بررسی می‌شود انشاا… تا چند روز دیگر تصمیم‌گیری و مشخص می‌شود.

جلالی با حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: ملت ایران همواره نشان داده‌اند پای ارزش‌های دینی و انقلابی و آرمان‌های امام و رهبری ایستاده‌اند که حضور گسترده و پرشکوه آن‌‌‌‌ها در خلق حماسه راهپیمایی ۲۲ بهمن مؤید این نکته است.

 

وی ادامه داد: مردم با حضور پرشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دادند پای ارزش‌های دینی و انقلابی ایستاده‌اند. اکنون وظیفه مسؤولان این است که با کار و تلاش زندگی مبتنی بر شایستگی را برای ملت فراهم کنند.