تغییر مدیران کار ضربتی‌مان نیست

  هانیه قنادزاده‌ـ علی عسگری در جمع خبرنگاران از تدارک برنامه‌هایی برای تحقق بهتر منویات مقام معظم رهبری خبر داد. به گزارش خبرنگار مناقصه‌مزایده، عبدالعلی علی عسگری رییس جدید سازمان صدا و سیما در حاشیه مراسم معارفه خود در جمع خبرنگاران حاضر شد و درباره برنامه‌های خود و این‌که قرار است چه اقداماتی داشته باشد، […]

 

هانیه قنادزاده‌ـ علی عسگری در جمع خبرنگاران از تدارک برنامه‌هایی برای تحقق بهتر منویات مقام معظم رهبری خبر داد.

به گزارش خبرنگار مناقصه‌مزایده، عبدالعلی علی عسگری رییس جدید سازمان صدا و سیما در حاشیه مراسم معارفه خود در جمع خبرنگاران حاضر شد و درباره برنامه‌های خود و این‌که قرار است چه اقداماتی داشته باشد، گفت: برنامه‌ها را بعداً توضیح می‌دهیم. با این حال برای تحقق بهتر منویات و تدابیر مقام معظم رهبری، رشد اقتصاد ملی و اقتصاد مقاومتی برنامه‌هایی را تدارک دیده‌ایم.

وی ادامه داد: همچنین برنامه‌هایی برای ارتقای فرهنگی، حمایت از نهادهای فرهنگی جامعه و رشد هویت فرهنگی جوانان برنامه‌هایی داریم. سازمان صداوسیما قرار است ارتباطات خود را گسترده‌تر کند و بیش‌تر با نخبگان فرهنگی و اقتصادی جامعه ارتباط داشته باشد تا بتوانیم از طریق آن‌ها فایده‌های زیادی را به مردم برسانیم.

رییس جدید سازمان عنوان کرد: ما برنامه‌هایی در حوزه علم و فن‌آوری، حمایت از صنایع دانش‌بنیان و حمایت از تولیدات ملی داریم تا جامعه را تشویق کنیم از تولیدات با کیفیت ملی استفاده کند و منجر به رشد صنایع و کارخانه‌ها شوند و اشتغال را بالا ببرند.

علی عسگری درباره اولین اقدام خود تصریح کرد: شروع به‌کار اولین برنامه و توجه به اقتصاد و تولید ملی در دستور کار ماست. شما این‌ها را روی آنتن خواهید دید. ما از صنایع کوچک و متوسط حمایت می‌کنیم. ما ۷۰ تا ۸۰ هزار کارخانه داریم و باید کمک کنیم که آن‌ها راه‌اندازی شوند، تولید کنند، مردم تولید ملی بخرند و کمک کنیم تا تحولات اقتصادی بالا برود.

‌وی درباره مهم‌ترین مأموریت خود در صدا و سیما توضیح داد: مهم‌ترین بخش ما تولید برنامه‌های جذاب و آموزنده سیما است، همچنین در بخش خبر که یک امر مستند است و برایمان ضرورت دارد تغییر و تحولاتی را خواهید دید.

علی عسگری درباره درباره تغییر معاونان و مدیران عنوان کرد: بعداً به این مسایل می‌پردازیم. ما در این مورد کار فوری و ضربتی نداریم.

 

وی در پایان گفت: مشکل داریم اما تلاش می‌کنیم که آن‌ها را حل کنیم و نگذاریم که برای پرسنل سازمان مشکلی ایجاد شود.