کدام شرکت‌ها نیمه اول خرداد ماه به مجمع می‌روند؟

  با فرارسیدن خرداد ماه سال جاری فصل مجامع با روز‌های پر ترافیکی روبرو خواهد شد. روزهایی که اغلب شرکت‌ها تلاش می‌کنند، تا پیش از آغاز ماه رمضان مجامع عادی سالیانه خود را آغاز کنند. به گزارش فارس، با پشت سر گذاشتن یک روز تعطیل در تقویم از امروز، مجامع عادی سالیانه شرکت‌های بورسی پر […]

 

با فرارسیدن خرداد ماه سال جاری فصل مجامع با روز‌های پر ترافیکی روبرو خواهد شد. روزهایی که اغلب شرکت‌ها تلاش می‌کنند، تا پیش از آغاز ماه رمضان مجامع عادی سالیانه خود را آغاز کنند.

به گزارش فارس، با پشت سر گذاشتن یک روز تعطیل در تقویم از امروز، مجامع عادی سالیانه شرکت‌های بورسی پر ترافیک‌تر می‌شود.

بهمن دیزل ساعت ۹ صبح امروز در سالن کاسپین مرکز همایش‌های پژوهشگاه صنعت نفت واقع در اتوبان تهران کرج مجمع عادی سالیانه سهامداران خود را برگزاری می‌کند.

شرکت دارو سبحان نیز ۱۰ صبح امروز در تالار ثامن‌الحجج دانشکده مدیریت دانشگاه تهران واقع در زیر پل گیشا مجمع عادی سالیانه برگزار می‌کند.

مس باهنر اما در همین ساعت مجمع عادی سالیانه سهامدارانش را در هتل بزرگ ارم برگزار می‌کند. مجمع عادی سالیانه کارخانه‌های دارو پخش نیز در ساعت ۱۰ صبح امروز، مجمع عادی سالیانه سهامداران خود را در محل این کارخانه واقع در کیلومتر ۱۸ اتوبان تهران کرج بر پا خواهد کرد. این شرکت در ساعت ۱۲ همان روز مجمع فوق‌العاده سهامدارانش را نیز برگزار می‌کند.

اما البرز بالک از برگزاری مجمع عادی سالیانه در ساعت ۱۴ امروز خبر داده بود که بنابر گزارش‌های دریافتی این مجمع به تنفس خورده و در زمان دیگری برگزار می‌شود.

و بالاخره شرکت سیمان خوزستان آخرین شرکت بورسی است که امروز شاهد برگزاری مجمع عادی سالیانه سهامداران خود در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش واقع در حوالی پارک وی تهران است.

براساس این گزارش شرکت لاستیک سهند در صبح روز سه‌شنبه این هفته چهارم خرداد ماه پذیرای سهامداران خود در مجمع عادی سالیانه واقع در هتل بزرگ ارم تهران است.

بیمه نوین نیز ۹ صبح همان روز مجمع عمومی فوق‌العاده نوبت دوم خود را در دفتر مرکزی ان شرکت واقع در میدان مادر بلوار میرداماد تهران برگزار می‌کند.

البرز دارو اما در ساعت ۱۰ صبح روز سه‌شنبه این هفته در دانشکده دارو‌سازی دانشگاه تهران مجمع فوق‌العاده برگزار خواهد کرد.

همچنین پگاه اصفهان در ساعت ۱۰ صبح ۴ خرداد ماه در محل این کارخانه واقع در کیلومتر ۵ جاده اصفهان به تهران پذیرای سهامداران در مجمع عادی سالیانه است.

در روز سه‌شنبه این هفته ساعت ۱۰ صبح شرکت توکا ریل مجمع عادی سالیانه سهامداران را در سالن اجتماعات هتل آسمان اصفهان برگزار کمی کند.

داده‌پردازی ایران نیز در همان ساعت مجمع عادی سالیانه سهامداران را واقع در هتل لاله تهران برپا می‌کند.

زاگرس فارمد پارس در ساعت ۱۰ صبح همان رز مجمع عادی سالیانه سهامداران خود را در سالن همایش پویش واقع در خیابان ایران‌شناسی تهران برگزار می‌کند.

اشتاد ایران اما در ساعت ۱۴ همان روز مجمع عادی سالیانه در شرکت صنعتی نیرو محرکه واقع در خیابان خواجه عبد‌ا… انصاری برپا خواهد کرد.

در همان ساعت نیز مجمع عادی سالیانه شیمی دارو پخش واقع در کیلومتر ۱۸ اتوبان تهران کرج خیابان دارو پخش مجمع عادی سالیانه را برگزار خواهد کرد.

سیمان بهبهان نیز در ساعت ۱۵ همان روز در سالن همایش شرکت بین‌المللی بازرسی کالای تجاری واقع در خیابان استاد مطهری تهران مجمع عادی سالانه برگزار خواهد کرد.

پتروشیمی شازند نیز در ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۵ خرداد ماه در تالار اندیشه تهران واقع در خیابان سمیه میزبان سهامداران برای مجمع عادی سالیانه است.

شرکت دارویی درازک نیز در همان ساعت مجمع عادی سالیانه سهامداران خود را در سالن پویش مرکز مطالعات بهره‌وری منابع انسانی واقع در خیابان شهید شیخ بهایی جنوبی برگزار می‌کند.

شهداب ناب خراسان نیز مجمع عادی سالیانه خود را در ساعت ۱۰ صبح روز ۴ شنبه در شرکت صنایع مهتاب خراسان واقع در کیلومتر ۱۶ جاده قوچان بعد از نیروگاه توس برگزار می‌کند.

در همین روز سیمان فارس و خوزستان در ساعت ۱۱ صبح مجمع فوق اعاده در سالن تلاش مجموعه فرهنگی وزارت کار تهران برگزار می‌کند.

لیزینگ صنعت و معدن اما در همین ساعت مجمع عادی به‌طور فوق‌العاده خواهد داشت.

گفتنی است شرکت پگاه خراسان در ساعت ۱۴ روز فوق، مجمع عادی سالیانه خود را در سالن اجتماعات شرکت صنایع شیر ایران واقع در خیابان آفریقای تهران برگزار می‌کند.

توکا رنگ فولاد سپاهان نیز در همان ساعت مجمع عادی سالیانه خود را در سالن اجتماعات هتل آسمان اصفهان برگزار می‌کند.

کاشی سعدی اما در ساعت ۱۵ روز چهارشنبه مجمع عادی سالیانه واقع در خیابان فردوسی خیابان عبدالحمید کوشک مصری در میدان فردوسی تهران برپا خواهد کرد.

در پگاه خراسان اما مجمع فوق‌العاده‌ای در ساعت ۱۶ همان روز در سالن اجتماعات شرکت صنایع شیر ایران بر گزار می‌شود.

ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه ۶ خرداد ماه امسال شرکت کاشی الوند مجمع عادی سالیانه سهامداران را در مجمع فرهنگی ورزشی تلاش تهران برپا می‌کند.

دارویی ابوریحان نیز در ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۸ خرداد ماه مجمع عادی سالیانه سهامداران خود را در هتل بین‌المللی شهر واقع در سه راه تهرانپارس برگزار می‌کند.

در ساعت ۱۴ همان روز شرکت صنایع ریخته گری ایران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش مجمع عادی سالیانه برگزار خواهد کرد.

سیمان دشتستان نیز مجمع فوق‌العاده سهامداران را ساعت ۹ صبح روز ۹ خرداد ماه در شرکت صنایع سیمان دشتستان واقع در میدان آرژانتین تهران برپا می‌کند.

در ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح روز دوشنبه ۱۰ خرداد ماه نیز همکاران سیستم مجمع عادی سالیانه خود را در سالن آمفی‌تئاتر مرکز مطالعات و بهره‌وری منابع انسانی در خیابان ایران‌شناسی برگزار می‌کند.

در این روز شرکت صنایع نسوز توکا در هتل آسمان اصفهان مجمع عادی سالیانه خواهد داشت.

شرکت فرآورده‌های تزریقی نیز در ساعت ۹ صبح همین روز مجمع عادی سالیانه در محل این شرکت واقع در خیابان شهید رجایی برپا می‌کند.

دارویی اکسیر نیز در ساعت ۱۰ صبح روز فوق در سالن همایش پویش مؤسسه مطالعات و بهره‌وری منابع انسانی مجمع عادی سالیانه خواهد داشت.

در بعد از ظهر این روز، شرکت سیمان ممتازان کرمان مجمع عادی سالیانه خود را در محل این کارخانه واقع در کیلومتر ۳۲ جاده کرمان به رفسنجان برگزار می‌کند.

در این روز قند و شیرین خراسان نیز مجمع عادی به‌طور فوق‌العاده و فوق‌العاده سهامداران خود را برگزار می‌کند.

در روز سه‌شنبه هفته آینده ساعت ۹ صبح شرکت قاسم ایران مجمع عادی سالیانه سهامداران را در هتل المپیک بر پا می‌کند.

سینا دارو نیز مجمع عادی سالیانه خود را در ساعت ۱۰ صبح همان روز در کیلومتر ۱۴ جاده مخصوص کرج روبروی شرکت سایپا برگزار می‌کند.

شرکت معادن روی ایران اما در ساعت ۱۰ صبح در سالن همایش‌های دارالقرآن مجمع عادی سالیانه خواهد داشت.

همچنین شرکت مواد دارو پخش در ساعت ۱۰ صبح همان روز به مجمع عادی سالیانه در محل شرکت واقع در کیلومتر ۲۸ جاده مخصوص کرج خواهد نشست.

شرکت سیمان فارس اما در ساعت ۱۵ تاریخ فوق در سالن اجتماعات شرکت بین‌المللی بازرسی کالای تجاری مجمع عادی سالیانه برپا می‌کند.

در ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه ۱۲ خرداد ماه امسال شرکت فولاد خراسان در هتل پردیسان مشهد به مجمع می‌نشیند.

شرکت کارخانه‌های دارو پخش اما دو مجمع عادی سالیانه و فوق‌العاده سهامداران خود را پیش از ظهر همان روز واقع در کیلومتر ۱۸ اتوبان تهران به کرج برگزار می‌کند.

و بالاخره شرکت با ما در ساعت ۱۴ این روز در اتاق بازرگانی صنایع و معادن ایران واقع در چهارراه فرصت تهران مجمع عادی سالیانه برگزار می‌کند.

در روز پنجشنبه هفته آینده اما شرکت پتروشیمی شیراز در ساعت ۱۰ صبح پذیرای سهامداران خود در مجمع عادی سالیانه واقع در سالن آمفی تئاتر آموزش این مجتمع در کیلومتر ۵ جاده پل خان به سد درود زن شیراز خواهد بود.

سرمایه‌گذاری البرز نیز در ساعت ۱۰ صبح همان روز مجمع عادی سالیانه در مرکز همایش‌های بین‌المللی رازی تهران خواهد داشت.

 

و در نهایت شرکت فراوری زغال‌سنگ پروده طبس در ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح همین روز مجمع عادی سالیانه‌ای در سالن اجتماعات شرکت تکادو واقع در خیابان هزار جریب اصفهان برپا می‌کند.