تا پایان سال‌جاری:مزایده تأمین تجهیزات بندر چابهار برگزار می‌شود

  مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان‌ و بلوچستان از برگزاری مزایده بین‌المللی تأمین تجهیزات فاز یک طرح توسعه بندر چابهار تا پایان سال خبر داد و گفت: منابع مورد نیاز برای تأمین تجهیزات توسط صندوق توسعه ملی تأمین شده است. به گزارش تسنیم، سیاوش رضوانی اظهار‌ کرد: پیش از گشایش اعتبار برای تأمین تجهیزات فاز […]

 

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان‌ و بلوچستان از برگزاری مزایده بین‌المللی تأمین تجهیزات فاز یک طرح توسعه بندر چابهار تا پایان سال خبر داد و گفت: منابع مورد نیاز برای تأمین تجهیزات توسط صندوق توسعه ملی تأمین شده است.

به گزارش تسنیم، سیاوش رضوانی اظهار‌ کرد: پیش از گشایش اعتبار برای تأمین تجهیزات فاز یک طرح توسعه بندر چابهار، مزایده‌ای بین‌المللی با حضور شرکت‌های داخلی ‌و خارجی برگزار می‌شود.

وی با بیان این‌که تا پایان سال برای این مزایده فراخوان می‌دهیم، تأکید کرد: ‌مستندات بخش خصوصی داخلی ‌و خارجی برای این مزایده را پس از دریافت توسط کارشناسان بررسی می‌کنیم و هر کسی که قیمت بهتری را ارایه دهد، برنده اعلام می‌شود.

رضوانی با بیان این‌که منابع مالی مورد نیاز برای تأمین تجهیزات از سوی صندوق توسعه ملی تأمین شده است به مارین‌‌تایمز گفت: مشکلی در این زمینه نداریم و پس از برگزاری مزایده و بررسی مستندات گشایش اعتبار‌، خرید انجام می‌شود.

وی مبلغ تأمین شده از سوی صندوق توسعه ملی را ۳۳۳ میلیون دلار عنوان کرد.

 

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان ‌و بلوچستان پیش‌تر از گشایش اعتبار خرید تجهیزات طرح توسعه بندر چابهار تا یکماه آینده خبر داد و گفت: برای تکمیل و تأمین تجهیزات فاز یک توسعه این بندر به ۱۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.