فراخوان پذیرش حمایت از طرح‌های دانش بنیان صنایع الکترونیک

  صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک با هدف حمایت از شرکت‌های نوپا، طرح‌های دانش‌بنیان کوچک پارک‌های علم و فن‌آوری و مراکز رشد سراسر کشور را پذیرش می‌کند. به گزارش مهر، فراخوان پذیرش طرح‌های الکترونیک پارک‌های علم و فن‌آوری و مراکز رشد در صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک (صحا) اعلام […]

 

صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک با هدف حمایت از شرکت‌های نوپا، طرح‌های دانش‌بنیان کوچک پارک‌های علم و فن‌آوری و مراکز رشد سراسر کشور را پذیرش می‌کند.

به گزارش مهر، فراخوان پذیرش طرح‌های الکترونیک پارک‌های علم و فن‌آوری و مراکز رشد در صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک (صحا) اعلام شد.

صحا در راستای تقویت اقتصاد دانش‌بنیان و همگام با سیاست‌های دولت، ردیف اعتباری ویژه‌ای را برای حمایت از طرح‌های دانش بنیان کوچک و شرکت‌های نوپا در نظر گرفته است.

پارک‌های علم و فن‌آوری و مراکز رشد دانشگاه‌های دولتی و آزاد اسلامی می‌توانند طرح‌های کوچک شرکت‌های مستقر در حوزه الکترونیک پارک و مرکز رشد را تا ۵ اسفندماه به صندوق ارسال کنند.

شرکت‌های متقاضی برای بهره‌مندی از تسهیلات ویژه صحا می‌توانند با مراجعه به وبگاه صندوق و دریافت کاربرگ «طرح‌های کوچک و شرکت‌های نوپا» نسبت به تکمیل آن اقدام کرده و همراه مستندات لازم به صحا ارسال کنند.

 

همچنین برای تسهیل و تسریع فرایند، در صورت هماهنگی قبلی مراکز رشد و پارک‌های علم و فن‌آوری استان‌ها، دریافت و بررسی کاربرگ‌ها و نیز مصاحبه با متقاضیان در قالب پیشخوان تخصصی پذیرش و ارزیابی طرح‌ها، در مراکز استان‌ها انجام خواهد شد.