انقلاب اسلامی از راه نظامی کشورگشایی نمی‌کند

    رییس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: انقلاب اسلامی از راه نظامی کشورگشایی نمی‌کند بلکه از راه روشن بینی ملت‌ها و رساندن پیام حق و آگاهی عدالت پرور آن‌ها را بیدار می‌کند.به گزارش مهر، سرلشگر سیدحسن فیروزآبادی در حاشیه مراسم بزرگداشت شهید مصطفی بدرالدین که عصر دیروز در مسجد پیامبر اعظم (ص) شهرک شهید […]

    رییس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: انقلاب اسلامی از راه نظامی کشورگشایی نمی‌کند بلکه از راه روشن بینی ملت‌ها و رساندن پیام حق و آگاهی عدالت پرور آن‌ها را بیدار می‌کند.به گزارش مهر، سرلشگر سیدحسن فیروزآبادی در حاشیه مراسم بزرگداشت شهید مصطفی بدرالدین که عصر دیروز در مسجد پیامبر اعظم (ص) شهرک شهید محلاتی برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهارداشت: آن‌چه که معلوم است این است که استکبار جهانی در راه جنگ نظامی شکست خورده و عقب نشسته است.وی افزود: اما استکبار دست از سلطه‌جویی برنمی دارد و انقلاب اسلامی دست از مبارزه با سلطه‌گران برنخواهد داشت.

سرلشگر فیروزآبادی ادامه داد: استکبار به دنبال راهکارهای دیگری مثل عملیات روانی، استحاله، لیبرالیزه کردن کشور، سکولار کردن اساتید، دانشجویان و مردم هستند تا راه اسلام ناب امام را کور کنند اما کور خوانده‌اند؛ این راه کورشدنی نیست.

وی در ادامه تصریح کرد: جهاد کبیری که رهبر بزرگوار ما از آن نام برده‌اند یعنی این‌که ما هر جایی که نشانی از این نفوذ و اثر استکبار دیدیم در برابر آن مقاومت کنیم. این مقاومت به تمام معناست، البته جنگ نظامی نیست ولی یک زندگی است و یک جهاد در زندگی و پیشرفت نظام محسوب می‌شود.

رییس ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: من، شما، وزرا، دولت، مجلس، حوزه‌های علمیه، دانشگاه‌ها، کشاورزان، کارگران و همه در این جهاد کبیر سربازانی لباس پوشیده و آماده هستیم.

 

وی با تأکید بر این‌که همه تکلیف دارند و همه حاضرند و همه مجاهدت خواهند کرد، ادامه داد: در روز ۲۲ بهمن ملت ما به میدان می‌آید و همین را می‌گویند که به میثاق خود پایبندند. جهاد کبیر وظیفه همه کسانی است که در میثاق با رسول ا… (ص)، امیر‌المومنین (ع)، خاندان عترت و طهارت و امام (ره) میثاق بسته‌اند و این جهاد بی‌وقفه ادامه خواهد یافت.