حضور خارجی‌ها در بازار بورس کشور کاملاً ممکن است

  عضو کمیسیون برنامه، بودجه مجلس گفت: حضور خارجی‌ها در بورس به تقویت منابع مالی مورد نیاز شرکت‌های بورسی منتهی می‌شود. به گزارش خانه ملت، غلامرضا مصباحی مقدم در خصوص حضور خارجی در بورس کشور گفت: حضور خارجی‌ها در بازار بورس کشور کاملاً ممکن است. نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای […]

 

عضو کمیسیون برنامه، بودجه مجلس گفت: حضور خارجی‌ها در بورس به تقویت منابع مالی مورد نیاز شرکت‌های بورسی منتهی می‌شود.

به گزارش خانه ملت، غلامرضا مصباحی مقدم در خصوص حضور خارجی در بورس کشور گفت: حضور خارجی‌ها در بازار بورس کشور کاملاً ممکن است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر از سهام شرکت‌های بورسی، تعدادی در اختیار سهامداران خارجی قرار گرفته است البته این موضوع به‌صورت محدود انجام شده است.

فروش سهام به خارجی‌ها باید به‌صورت کاملاً مدیریت‌شده انجام شود

این نماینده مردم در مجلس نهم افزود: فروش سهام به خارجی‌ها باید به‌صورت کاملاً مدیریت شده انجام شود.

مصباحی مقدم افزود: تأثیر حضور خارجی‌ها در بورس به این نحو است که شرایط را برای استفاده از منابع مالی جدید فراهم می‌کند که انجام این مهم به تقویت منابع مالی مورد نیاز شرکت‌های بورسی منتهی می‌شود.

 

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در صورت تقویت منابع مالی شرکت‌های بورسی شرایط برای رونق اقتصادی در این شرکت فراهم می‌شود که این اشتغالزایی را در پی خواهد داشت.v