۱۸۷۷، شهرام ناظری:برای هنرم می‌جنگم

  در ادامه‌ تور کنسرت «ناگفته» اعضای این گروه به شهر ایلام سفر کردند و طی دو شب در این شهر روی صحنه رفتند و حافظ و شهرام ناظری (پدر و پسر) نیز در این کنسرت درباره‌ لغو کنسرت‌هایشان در استان خراسان سخن گفتند. به گزارش ایسنا، در ابتدای کنسرت، شهرام ناظری با ابراز خرسندی […]

 

در ادامه‌ تور کنسرت «ناگفته» اعضای این گروه به شهر ایلام سفر کردند و طی دو شب در این شهر روی صحنه رفتند و حافظ و شهرام ناظری (پدر و پسر) نیز در این کنسرت درباره‌ لغو کنسرت‌هایشان در استان خراسان سخن گفتند.

به گزارش ایسنا، در ابتدای کنسرت، شهرام ناظری با ابراز خرسندی از اولین اجرایش در ایلام گفت: طی این سال‌ها هیچ‌گاه فرصتی دست نداد تا برای مردم هنردوست این شهر کنسرتی را برگزار کنم و خوشحالم که این اتفاق رخ داده است؛ آن هم در شرایطی که هنوز کنسرت‌های ما برای برگزاری با مشکل مواجه می‌شوند. اگر همکاری استانداری، وزارت ارشاد و دیگر مسؤولین استان ایلام هم نبود، بی‌شک این اجرا هم برای برگزاری با مشکل مواجه می‌شد.

ناظری تصریح کرد: هیچ‌یک از مانع‌‌ها و دست‌اندازهایی که بر سر راه من برای ارایه موسیقی رخ می‌دهد، باعث نمی‌شود که من جا خالی کنم و مانند برخی از هنرمندان از ایران بروم. اینجا سرزمین من است و من تا آخرین لحظه برای ارایه هنر به هموطنانم مبارزه می‌کنم. من ایستاده‌ام و تا آخرین لحظه برای ارایه هنرم در وطنم می‌جنگم.

 

حافظ ناظری نیز در همین کنسرت در سخنانی مطرح کرد: بعد از اتفاقات تلخی که پیرامون لغو پیاپی کنسرت‌های ما رخ داده است، استقبال کم‌نظیر مردم فرهنگ‌دوست ایلام ما را شگفت‌زده کرده و باعث شده است، این تلخکامی‌‌ها اندکی جایش را به شیرینی بدهد. مایه‌ تعجب است که در شهر عطار و خیام برای دو بار متوالی کنسرت ما بدون هیچ پاسخ روشن و شفافی به دلایلی که بر همه‌ ما پوشیده است، لغو می‌شود. عده‌ای سلیقه و درگیری‌های شخصی‌شان را وارد تصمیم‌گیری‌های کلان فرهنگی و هنری کردند.