۱۸۷۸،تعیین تعرفه تلفن ثابت به نشست فوق‌العاده کمیسیون تنظیم مقررات موکول شد

تعیین تعرفه تلفن ثابت به نشست فوق‌العاده کمیسیون تنظیم مقررات موکول شد دبیر کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات و ارتباطات رادیویی درباره مفاد نشست اعضا، گفت: کمیسیون به بررسی مدل‌های مختلف تعیین تعرفه تلفن ثابت پرداخت اما هنوز نتیجه قطعی مشخص نشده است. به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات […]

تعیین تعرفه تلفن ثابت به نشست فوق‌العاده کمیسیون تنظیم مقررات موکول شد

دبیر کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات و ارتباطات رادیویی درباره مفاد نشست اعضا، گفت: کمیسیون به بررسی مدل‌های مختلف تعیین تعرفه تلفن ثابت پرداخت اما هنوز نتیجه قطعی مشخص نشده است.

به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، «علی اصغر عمیدیان» افزود: پیامدهای مختلف تغییر تعرفه تلفن ثابت در نشست کمیسیون مطرح شد اما با توجه به اهمیت موضوع تعرفه و ضرورت بررسی همه جانبه قرار شد در نشست فوق‌العاده بعدی کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات که با حضور مسؤولان شرکت مخابرات ایران برگزار می‌شود، راجع به آن بررسی بیش‌تر صورت گیرد و تصمیم‌گیری شود.

وزیر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات در حاشیه همایش مدیران روابط عمومی‌های وزارت ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات اعلام کرد تعیین تعرفه تلفن ثابت و اینترنت در نشست یکشنبه کمیسیون تنظیم مقررات بررسی می‌شود.

پیش از این شرکت مخابرات ایران افزایش آبونمان تلفن ثابت و نیز قیمت خط تلفن از ۵۰۰ هزار ریال به دو میلیون و ۵۰۰ هزار ریال را به وزارت ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات پیشنهاد کرده بود.

 

همان زمان وزیر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات درباره دلایل بازنگری احتمالی در تعرفه‌های مخابرات گفته بود: در ماه‌های گذشته شرکت مخابرات سرمایه‌گذاری‌های خوب و مناسبی را در بخش مخابراتی انجام داده است و ما فکر می‌کنیم هزینه ۳۰ ریال برای هر دقیقه مکالمه و پرداخت ۵۰۰ هزار ریال برای خرید یک خط تلفن در شرایط کنونی کم است و باید در آن بازنگری شود