۱۸۷۹،اجماع صنایع پایین‌دستی و شورای رقابت برای تقویت بورس کالا

اجماع صنایع پایین‌دستی و شورای رقابت برای تقویت بورس کالا صنایع پایین‌دستی و شورای رقابت برای ادامه عرضه محصولات پتروشیمی از طریق بورس کالای ایران اجماع دارند. عباسعلی متوسلیان، رییس هیأت مدیره انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پی‌وی‌سی با بیان این مطلب به سنا گفت: اگر چه شورای رقابت هنوز نظر نهایی خود را در […]

اجماع صنایع پایین‌دستی و شورای رقابت برای تقویت بورس کالا

صنایع پایین‌دستی و شورای رقابت برای ادامه عرضه محصولات پتروشیمی از طریق بورس کالای ایران اجماع دارند.

عباسعلی متوسلیان، رییس هیأت مدیره انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پی‌وی‌سی با بیان این مطلب به سنا گفت: اگر چه شورای رقابت هنوز نظر نهایی خود را در خصوص چگونگی عرضه محصولات پتروشیمی در بورس کالای ایران اعلام نکرده است، اما اجماع برای عرضه محصولات از طریق سیستم شفاف بورس کالای ایران از سوی شورای رقابت و صنایع پایین‌دست وجود دارد.

وی افزود: در آخرین جلسه در خصوص چگونگی عرضه محصولات پتروشیمی در بورس کالای ایران، تأکید شد با توجه به این‌که روش و نظامی درست و شفاف برای عرضه محصولات پتروشیمی در بازار به جز بورس کالا وجود ندارد، نباید نحوه عرضه و توزیع محصولات پتروشیمی تغییر کند.

 

به گفته متوسلیان، صنایع پایین‌دست متفق‌القول بر عرضه محصولات پتروشیمی در بورس کالا تأکید دارند و اعلام می‌کنند اگر کاستی در روند معاملات وجود دارد باید در بورس کالا حل شود تا روند شفاف دادوستد‌ها به منظور سلامت اقتصادی پابرجا بماند.