۱۸۷۹،تبدیل سیاست خام‌فروشی نفت به تولید فرآورده‌های نفتی

تبدیل سیاست خام‌فروشی نفت به تولید فرآورده‌های نفتی عضو هیأت رییسه موقت مجلس دهم با تأکید بر ضرورت عدم خام‌فروشی نفت گفت: لازم است تولید فرآورده‌های نفتی در دستورکار قرار گیرد و از اتکا به اقتصاد نفتی دور شویم. به گزارش خانه ملت احمد امیرآبادی فراهانی با بیان این‌که با وحدت و همدلی مسؤولان می‌توان […]

تبدیل سیاست خام‌فروشی نفت به تولید فرآورده‌های نفتی

عضو هیأت رییسه موقت مجلس دهم با تأکید بر ضرورت عدم خام‌فروشی نفت گفت: لازم است تولید فرآورده‌های نفتی در دستورکار قرار گیرد و از اتکا به اقتصاد نفتی دور شویم.

به گزارش خانه ملت احمد امیرآبادی فراهانی با بیان این‌که با وحدت و همدلی مسؤولان می‌توان خواسته‌های عموم مردم را برطرف کرد، گفت: مشکلات اقتصادی امروز گریبانگیر مردم شده و بحث معیشتی و اشتغال از دغدغه‌های آن‌ها به شمار می‌رود.

منتخب مردم قم در مجلس دهم شورای اسلامی با بیان این‌که امروز به صورت میانگین کم‌تر از یک نفر فارغ‌التحصیل بیکار در هر خانواده وجود دارد، تأکید کرد: وجود تحصیل‌کرده‌های بیکار در خانواده‌ها توجیهی ندارد و مسؤولان باید به سرعت برای این وضعیت چاره‌اندیشی کنند.

رشد اقتصاد و رونق تولید در گرو بهبود گردش نقدینگی در صنایع و تولیدات

وی افزود: از سوی دیگر مسایل اجتماعی و فرهنگی زیادی نظیر طلاق، اعتیاد، عدم رغبت جوانان به ازدواج وجود دارد که لازم است نسبت به آن‌ها آسیب‌شناسی صورت گرفته و بر مبنای آن برنامه‌ریزی صحیحی به خصوص در زمان بررسی برنامه ۵ ساله ششم توسعه کشور صورت گیرد.

 

عضو هیأت رییسه موقت مجلس دهم شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین توجه به منابع زمینی، دور شدن از خام فروشی نفت و روی‌آوری به تولید فرآورده‌های نفتی در داخل باید مدنظر باشد و بدانیم برای رشد اقتصاد و رونق تولید باید کمبود گردش نقدینگی در صنایع و تولیدات را بهبود بخشیم.