۱۸۸۰،رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ:حضور یک میلیون زائر و در مراسم ارتحال امام

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ:حضور یک میلیون زائر و در مراسم ارتحال امام رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اعلام آمادگی پلیس راهور برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم بیست‌و‌هفتمین سالگرد امام (ره)، گفت: در این مراسم یک میلیون زائر حضور خواهند داشت. به گزارش مهر، سیدتیمورحسینی در نشست خبری تبیین فعالیت‌های […]

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ:حضور یک میلیون زائر و در مراسم ارتحال امام

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اعلام آمادگی پلیس راهور برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم بیست‌و‌هفتمین سالگرد امام (ره)، گفت: در این مراسم یک میلیون زائر حضور خواهند داشت.

به گزارش مهر، سیدتیمورحسینی در نشست خبری تبیین فعالیت‌های پلیس راهور برای تمهیدات ترافیکی بیست‌و‌هفتمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران گفت: پلیس راهور همچون سنوات گذشته مسؤول برقراری نظم و امنیت ترافیکی این مراسم بزرگ است.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به پوشش ترافیکی پلیس راهور در محدوده‌ای در حدود ۱۰۰ کیلومتر مربع گفت: از ساعت ۶ صبح روز پنجشنبه (۱۳ خرداد ماه) مأموریت ترافیکی پلیس راهور آغاز می‌شود و تا پایان مراسم و تخلیه همه پارکینگ‌‌ها ادامه خواهد داشت.

فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در ادامه گفت: ورود زائران به تدریج از ظهر پنجشنبه تا صبح روز جمعه (۱۴ خرداد ماه) ادامه دارد و پیش‌بینی ما این است که بالغ بر ۱۹ هزار اتوبوس و یک میلیون نفر جمعیت برای شرکت در بیست‌و‌هفتمین سالگرد بزرگداشت امام خمینی (ره) حضور پیدا کنند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به ممنوعیت‌های ترافیکی اعمال شده در اطراف حرم امام خمینی (ره)، گفت: از ساعت ۱۷ روز پنجشنبه (۱۳ خرداد ماه) تا پایان مراسم و تخلیه کامل پارکینگ‌ها، تردد کلیه وسایل باربری سنگین در مسیر جاده قدیم قم از ۳‌راه حسن‌آباد تا پل آزادگان و طول بزرگراه شهید هاشمی و بزرگراه شهید رجایی از پل آزادگان به جنوب تا جاده قدیم و بالعکس آن ممنوع است.

وی افزود: وسایل نقلیه می‌توانند از طریق جاده حسن‌آباد وارد جاده ساوه شده و وسایل نقلیه سنگین نیز از طریق بزرگراه آزادگان به جاده ساوه، سلفچگان و در نهایت وارد جاده قم شوند.

حسینی گفت: از ساعت ۱۷ روز پنجشنبه تردد کلیه وسایل نقلیه سنگین و اتوبوس به استثنای وسایل نقلیه حامل زائران در محدوده اطراف حرم ممنوع است.

 

وی با اعلام این‌که از ساعت ۲۴ روز پنجشنبه تا پایان مراسم و تخلیه کامل حرم، حرکت کلیه وسایل نقلیه شخصی و اتوبوس در آزادراه تهران – قم حد فاصل پل حسن‌آباد و ۳‌راهی کهریزک تا پل شهید کاظمی ممنوع است، گفت: این وسایل از طریق جاده حسن‌آباد به سمت شرق به جاده قدیم قم وارد شده و می‌توانند به سمت تهران ادامه مسیر دهند.